سه تغییر مدیریتی در سازمان زیباسازی

طی احکام جداگانه ای از سوی مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران سه تغییر مدیریتی سازمان زیباسازی به وقوع پیوست.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، دکتر رضا باقری، مدیر روابط عمومی و امور بین الملل، خیرالله همتی مسئول موزه خوشنویسی و حامد موسیوند مدیر حقوقی سازمان زیباسازی شدند.
دکتر ضرغامی، مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران ضمن اهدای احکام این افراد، خواست مساعی خویش را در پیشبرد ماموریت های سازمان بکار گیرند.
در حکم رضا باقری آمده است انتظار می رود با تلاش و اهتمام کافی، ارتباط موثر و مستمر با رسانه ها، ارتباط هدفمند با سازمان ها و ارگانها، ارتباط تنگاتنگ و نزدیک با حوزه های روابط عمومی، تلاش در جهت استفاده حداکثری از فناوری های نوین اطلاع رسانی در تحقق اهداف سازمان نقشی سازنده ایفا نماید.
لازم به ذکر است طی حکمی از سوی دکتر ضرغامی مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران، خیراله همتی به سمت "مسئول موزه خوشنویسی" منصوب شد. در حکم ایشان آمده است انتظار است تعامل با اصحاب فرهنگ و هنر، نسبت به راه اندازی و فعال سازی موزه اقدام نماید. جلوه و تبلور این حرکت می بایست در قالب فضایی برای نمایش، حفظ و نگهداری آثار خوشنویسی و مکانی برای حضور و فعالیت هنرمندان و صاحبنظران باشد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل درحکمی دیگر از سوی مدیر عامل سازمان زیباسازی شهر تهران جناب آقای حامد موسیوند به سمت" مدیر حقوقی سازمان زیباسازی شهر تهران" منصوب شد. در حکم وی آمده است؛ با توجه به اهمیت جایگاه مدیر حقوقی در سازمان، ضروری است با پشتکار و دقت نظر و با در نظر گرفتن صرفه و صلاح سازمان در انجام امور محوله اهتمام ورزید.
طرح هر گونه دعوا یا دفاع و تعقیب دعاوی له و علیه سازمان با حق توکیل بغیر در مراجع قضایی بعهده جنابعالی می باشد، امید است با استعانت از خداوند متعال و تلاش و جدیت در انجام روشمند این مهم موفق و موید باشید.

 

معرفی کتاب

  • کتاب مذکور به  همت سازمان زیباسازی شهرداری تهران به سه زبان فارسی،انگلیسی و عربی  در اواخر سال 1390 در سه هزارنسخه به چاپ رسید.کتاب حاضر شرح حال تصویری تهران قدیم و امروز میباشد ،که توسط…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

بنر لینک کتابخانه

نگارخانه