بازدید مدیران زیباسازی شهر تهران از منطقه 2 شهرداری

مدیران زیباسازی شهر تهران، به همراه مسولان شهرداری منطقه 2، از وضعیت پروژه های سازمان زیباسازی شهر تهران در این منطقه بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسای شهر تهران، احمدعطارد، مدیرنظارت و هماهنگی پهنه غرب، محمدعلی آهنگران، نماینده حوزه معاونت تبلیغات و درآمد، مرتضی محمودی، نماینده حوزه معاونت فنی وهنرهای، سیامک صالحی، کارشناس نظارت و هماهنگی منطقه و محمد مهدیخانی، مدیراداره زیباسازی منطقه 2 در این بازدید حضور داشتند.

وضعیت تابلو لوکال بنر منصوبه در خیابان علامه شمالی، وضعیت تابلو تبلیغاتی متلق به شرکت شهروند منصوبه در خیابان سرو تقاطع پاکنژاد، وضعیت ساخت پروژه قوچ و صخره در بزرگراه حکیم خروجی بزرگراه یادگار، وضعیت سازه و اکران پرتابلهای تبلیغات فرهنگی منطقه در سطح محدوده، فونداسیون های ایجاد شده جهت نصب سازه های تبلیغاتی در حاشیه بزرگراه اشرفی اصفهانی تقاطع نیایش، بازدید از نقطه پیشنهادی منطقه جهت نصب 2 دستگاه آبنما توسط سازمان در منطقه2 و وضعیت 7 دستگاه سرویسهای بهداشتی پرتابل منطقه در بزرگراه اشرفی اصفهانی روبروی اداره معاینه فنی(2دستگاه)، بلوار شهیدان فیروزی جنب ایستگاه اتوبوس، بوستان پردیس، بوستان مهدیه، بوستان چمن، خیابان اکبری تقاطع خیابان آزادی و میدان حسینی مواردی بود که مورد بازدید قرار گرفت.

با توجه به لزوم تسریع در راه اندازی و بهره برداری از سرویس های بهداشتی پرتابل ، در این نظارت جمعی مقرر گردید بصورت اختصاصی از روند پیشرفت کار ، تاخیرات و نواقص موجود سرویسهای مذکور بازدید بعمل آمده که مراتب به شرح ذیل اعلام میگردد.

با توجه به تاخیرات ایجاد شده از سوی پیمانکاران مربوط، مقرر شد بمنظور تسریع در اتمام پروژه و بهره برداری لازم، منطقه راساً نسبت به اتصال آب، برق، فاضلاب و سیفون های کلیه سرویسهای بهداشتی پرتابل منطقه اقدام کند.

طبق بازدید صورت گرته سرویس بهداشتی پرتابلو منصوبه در بلوار شهیدان فیروزی جنب ایستگاه اتوبوس، آب، برق و فاضلاب آن توسط منطقه تامین و وصل شده است و مقرر گردید سیفونها نیز توسط منطقه نصب و سرویس آماده بهره برداری گردد.

باتوجه به اینکه آب و برق سرویس بهداشتی که توسط منطقه وصل گردیده بود توسط اداره معاینه فنی قطع گردیده و مقرر گردید منطقه ظرف مدت یک هفته نسبت به وصل مجدد اقدام نموده و عملیات ایجاد چاه فاضلاب را به اتمام برساند.

آب ، برق و چاه فاضلاب سرویس بهداشتی پرتابل منصوبه در پونک بلوار همیلا جنب ایستگاه تاکسیرانی توسط منطقه وصل شده، مقرر شد منطقه نسبت به ایجاد رمپ معلولین، محوطه سازی اطراف و نصب سیفون های سرویس در اسرع وقت اقدام کند.

باتوجه به تاخیرات مکرر پیمانکار مربوطه درخصوص جابجایی و انتقال سرویس بهداشتی به محل فونداسیون تعبیه شده با استفاده از جرثقیل ، مقرر گردید این اقدام راساً توسط منطقه صورت گرفته و نسبت به وصل آب ، برق و چاه فاضلاب سرویس نیز منطقه در اسرع وقت اقدام نماید .

آب ، برق و فاضلاب سرویس بهداشتی پرتابل منصوبه در میدان حسینی توسط منطقه وصل شده است و مقرر گردید باتوجه به سرقت یکی از درب های سرویس بهداشتی، منطقه با هماهنگی سازمان نسبت به تهیه درب از طریق پیمانکار مربوطه اقدام و جایگزین نماید. همچنین در این بازدید مقرر شد منطقه نسبت به جمع آوری 30 دستگاه پرتابل فرهنگی که در اواخر سال 1391 نصب شده اند و دارای سازه معیوب و فاقد کاربری لازم هستند اقدام نماید.

درخواست منطقه مبنی بر بررسی و اظهار نظر سازمان زیباسازی درخصوص اجرای تبلیغات تجاری برروی کیوسک های مطبوعاتی و گلفروشی سطح منطقه، بررسی مکان پیشنهادی در بزرگراه یادگار امام جنوب به شمال رمپ خروجی همت برای نصب آبنمای دردست اقدام سازمان، تحویل تعدادی از سازه های تبلیغاتی فرهنگی منصوبه برروی عرشه پلهای هوایی دراختیار سازمان زیباسازی به منظور اجرای تبلیغات ادارات وصول مطالبات قانونی منطقه، تعیین تکلیف فونداسیون های ایجاد شده جهت نصب سازه های تبلیغاتی در حاشیه بزرگراه اشرفی اصفهانی تقاطع نیایش، رسیدگی به نحوه فعالیت و وضعیت همکاری پیمانکاران طرف قرارداد سازمان درخصوص نصب و راه اندازی سرویسهای بهداشتی پرتابل موجوددرسطح منطقه و درخواست منطقه مبنی بر برخورد لازم و قانونی سازمان با شرکت های تبلیغاتی که در حین تعویض طرح تبلیغاتی عرشه پل های عابر پیاده اقدام به تخریب پوشش پلی کربنات سقف پل می نمایند موضوعاتی بود که سازمان زیباسازی شهر تهران نسبت به اجرا و پیشبرد آن اقدام خواهد کرد.

 

 

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه