شهلاپور، هنرمند مجسمه ساز:

درخت زخمی به زودی جانمایی می شود

سعید شهلاپور، هنرمند مجسمه ساز با بیان اینکه مجسمه درخت زخمی به زودی در باغ موزه قصر جانمایی می شود، گفت: این مجسمه در ابعاد 8 متر ارتفاع و 5/7 و 5/4 متر ابعاد عرضی تداعی کننده ایستادگی است.

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، این هنرمند مجسمه ساز با بیان اینکه این اثر حجمی پیش از این قرار بود در مقابل پردیس سینمایی ملت، جانمایی شود، ادامه داد: با توجه به مخالفت های مالک این محل، قرار شد که این مجسمه در باغ موزه قصر نصب شود.

او با تاکید بر اینکه ابعاد این اثر حجمی به اندازه ای است که نمیتوان به صورت کامل حمل و نقل شود، افزود: این کار به صورت سه قطعه جدا از همه ساخته شده و بعد از انتقال به محل نصب ، در آنجا کنار هم قرار می گیرد.

شهلاپور با اشاره به ویژگی های خاص و منحصر به فرد این اثر حجمی، گفت: این مجسمه در نگاه رهگذران و افرادی که آن را می بینند، درختی را تداعی می کند که ضربه خورده اما همچنان ایستاده و سرپاست.

این هنرمند مجسمه ساز در مورد تکنیک به کار رفته در ساخت این اثر حجمی، گفت: این مجسمه از جنس فلز و با تکنیک جوشکاری ساخته شده است و قبل از قرار گرفتن در باغ موزه قصر جانمایی آن بر روی ماکت انجام شده است تا بتواند تاثیر خود را روی شهروندان داشته باشد.تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • کتاب روان شناسی تبلیغات تجاری حاصل سال ها تجربه ی ساترلند در حوزه ی تبلیغات تجاری است. این کتاب، رمز و راز تأثیرات تبلیغات را می گشاید و برخی از ساز و کارهای روان شناختی…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه