سعید محمودی دانشجوی مجسمه سازی

سمپوزیوم کسب تجربه‌ای جدید برای دانشجویان است

سعید محمودی مجسمه ساز جوانی که در بخش دانشجویی هفتمین سمپوزیوم بین المللی مجسمه سازی تهران شرکت کرده، حضور دانشجویان در این سمپوزیوم را تجربه‌ای جدید دانست.

سعید محمودی که برای دومین سال متوالی در بخش دانشجویی سمپوزیوم بین‌المللی تهران حضور پیدا کرده است، اظهار داشت: سال سوم رشته مجسمه‌سازی در یزد هستم. این دومین سالی است که در بخش دانشجویی سمپوزیوم بین‌المللی تهران شرکت می‌کنم و از این بابت بسیار خرسندم.

وی ادامه داد: حضور دانشجو در چنین رویدادهای هنری، فرصت بزرگی است. طبیعتا تجربه‌ای که در سمپوزیوم به دست می‌آوریم با تجربه‌ای که در کلاس‌های درس کسب می‌کنیم بسیار متفاوت است. هر کدام در جایگاه خودش ارزشمند است. تنها در سمپوزیوم است که دانشجو این فرصت را در اختیار دارد تا مجسمه‌ای در ابعاد واقعی بسازد و همزمان بتواند از دیدگاه‌ها و تجربیات سایر هنرمندان نیز استفاده کند.

این دانشجوی مجسمه‌سازی با اشاره به سطح بالای برگزاری این سمپوزیوم اظهار داشت: در این سمپوزیوم‌ها مجسمه‌سازان حرفه‌ای حضور پیدا می‌کنند و فرصت عالی در اختیار دانشجویان قرار می‌گیرد تا در محیطی کاملا کارگاهی به صورت عملی تمام داشته‌هایشان از هنر مجسمه سازی را پیاده و از تجربه سایر هنرمندان برجسته‌ای نیز استفاده کنند. ناگفته نماند که هنرمندان نیز با روی باز تلاش دارند تا نکات مهم را به دانشجویان انتقال دهند و همین باعث ایجاد فضای صمیمی میان دانشجویان با سایر هنرمندان می‌شود.

محمودی امیدوار است با تداوم حضور در سمپوزیوم‌های مجسمه سازی بزودی بتواند در بخش اصلی سمپوزیوم‌ مجسمه سازی تهران حضور پیدا کند.

لازم به یادآوری است نمایشگاه آثار خلق شده در هفتمین سمپوزیوم مجسمه‌سازی تهران تا پایان آبان ماه در محوطه برج میلاد برپاست و عموم علاقمندان می‌تواند به صورت رایگان همه روزه با حضور در سایت سمپوزیوم از این مجسمه‌ها دیدن کنند.

 

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • نام کتاب:برگ­های پژوهش2 (اسناد و آراء نشست­های پژوهشی هنر-نگارخانه برگ1389 نویسنده:محمدحسن حامدی ناشر:نشر پیکره تهیه شده در: معاونت برنامه­ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران- مدیریت مطالعات و آموزش-واحد آموزش شمارگان: 1500 جلد قیمت:60.000 ریال…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه