حمید صابر فرزام، معاون تبلیغات ودرآمد سازمان زیباسازی شهر تهران خبر داد:

نتایج رتبه بندی شرکت های تبلیغاتی اعلام شد

حمید صابر فرزام، معاون تبلیغات و درآمد سازمان زیباسازی شهر تهران از اعلام نتایج رتبه بندی شرکت های تبلیغاتی خبر داد و گفت: براساس مصوبه 1898 شورای اسلامی شهر تهران در سال 93، تنها سازمان زیباسازی می تواند مجوز حوزه تبلیغات محیطی در تهران را صادر کند. از این رو این سازمان هرسال در خردادماه براساس شاخص های مشخص بعداز رتبه بندی شرکتها، واگذاری تبلیغات محیطی را از طریق مزایده انجام می دهد.
 

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، فرزام با اشاره به اینکه شاخص های رتبه بندی هرسال در خرداد ماه مورد بازنگری و بروز رسانی قرار می گیرد ، ادامه داد: بعد از بررسی شاخص ها و نمره گذاری،رتبه بندی شرکت های تبلیغاتی از سوی سازمان زیباسازی انجام می گیرد.
او با بیان اینکه بعد از اعلام رتبه های اولیه که براساس همه شاخص ها صورت می گیرد به شرکت ها این فرصت داده می شود که اگر به نتایج اعلام شده اعتراض دارند مستندات خود را ارائه دهند. هفته گذشته در جلسه ای با حضور استادان دانشگاه خواجه نصیر،معاون برنامه ریزی،معاون تبلیغات و درآمد و کارشناسان مربوطه این موارد بررسی گردید و در نهایت نتایج لازم بدست آمد.
به گفته حمید صابر فرزام بررسی و نمره گذاری شاخص های رتبه بندی شرکت های تبلیغاتی هر سال به اساتید یکی ازدانشگاه های معتبر داده میشودکه این موضوع در دوسال اخیر توسط اساتید دانشگاه خواجه نصیر صورت گرفته است.
معاون تبلیغات و درآمد سازمان زیباسازی شهر تهران با اشاره به اینکه شرکت هایی که رتبه یک تا سه را اخذ کرده اند می توانند در مزایده واگذاری حق اکران بر روی سازه های تبلیغاتی شهر شرکت کنند و شرکت هایی که موفق به اخذ رتبه نشده اند، تنها می توانند در فعالیت های تبلیغاتی محیطی جانبی شهر تهران شرکت کنند.
او در تشریح فعالیت هایی که شرکت های فاقد رتبه می توانند در آن شرکت کنند، ادامه داد: شرکت هایی که موفق به اخذ امتیاز لازم در رتبه بندی نشده اند، می‌توانند در تبلیغات محیطی محوطه ها و فضاهای اختصاصی موسسات تجاری شرکت کنند.حمیدصابر فرزام با بیان اینکه برای رتبه بندی شرکت های تبلیغاتی محدودیتی نداریم وهمه شرکت ها و کانون های تبلیغاتی مجوز دار از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می توانند در فرایند رتبه بندی شرکت کنند،گفت: در رتبه بندی صورت گرفته اخیر از سوی سازمان 6 شرکت رتبه یک، 9 شرکت رتبه 2 و 26 شرکت رتبه 3 را اخذ کرده و مابقی شرکت های موفق به اخذ رتبه نشدند.
او با تاکید براینکه شرکت هایی که موفق به اخذ رتبه لازم شده اند، میتوانند در مزایده هایی که از سوی سازمان منتشر می شود شرکت کنند، ادامه داد: شرکت هایی که امتیاز 800 به بالا را کسب کرده اند، رتبه یک، شرکت هایی که امتیاز 600 تا 800 را کسب کرده اند، رتبه دوم و شرکت هایی که امتیاز 400تا 600 را کسب کرده اند، رتبه سه را اخذ کردند.
برای مشاهده رتبه بندی شرکتها برروی این جا کلیک کنید.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

آمار و اطلاعات

نگارخانه