افتتاح شانزدهمین نمایشگاه خدمات شهری

مراسم افتتاحیه شانزدهمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل عمومی و خدمات شهری ۹۷ امروز ۱۲ دی ماه در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران امروز شانزدهمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل عمومی و خدمات شهری تهران و همچنین پانزدهمین نمایشگاه بین المللی تبلیغات، بازاریابی و صنایع وابسته با حضور مهدی جمالی نژاد معاون عمرانی وزیر کشور، حمیدصابر فرزام معاون تبلیغات و درآمد سازمان زیباسازی و بهمن حسین زاده سرپرست شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران و مسعود اسعدی سرپرست دفتر تبلیغات و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.
حمیدصابر فرزام معاون تبلیغات و درآمد سازمان زیباسازی شهر تهران، با اشاره به علت حضور سازمان در این نمایشگاه، گفت: شهرداری تهران در حوزه خدمات شهری و تبلیغات محیطی وظایفی بر عهده دارد به همین منظور در راستای تعامل و شناخت شرکت ها همانند گذشته در این نمایشگاه شرکت کرده است.
سازمان زیباسازی در راستای تعامل بیشتر با سایر شرکت ها و سازمان ها در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل عمومی و خدمات شهری شرکت کرده است. فرزام با بیان این مطلب افزود: در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل عمومی و خدمات شهری ۷۰ غرفه ( ۲۵ غرفه متعلق به حمل و نقل و ترافیک، ۴۵ غرفه خدمات شهری) شرکت کرده اند، این نمایشگاه از ۱۲ دی ماه الی ۱۵ دی ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران دایر است.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه