برگزاری جلسه با شرکت کنندگان نمایشگاه خدمات شهری و حمل و نقل/ زیباسازی تنها متولی تبلیغات محیطی در شهر تهران است

عاون تبلیغات و درآمد سازمان زیباسازی گفت: هدف از حضور سازمان زیباسازی در این نمایشگاه تعامل و برقراری ارتباط با پیمانکاران و شرکت‌های فعال در حوزه زیبا‌سازی و تبلیغات است.
به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی حمیدصابر فرزام در پانزدهمین نمایشگاه تبلیغات، بازاریابی و صنایع وابسته و شانزدهمین نمایشگاه حمل‌ونقل و خدمات شهری با بیان اینکه این سازمان به منظور تحقق وظایف خود در این دو نمایشگاه حضور یافته است، گفت: سازمان زیباسازی تلاش می کند با پیمانکاران و شرکت‌های مختلف فعال در حوزه زیبا‌سازی و تبلیغات، تعاملات و جلساتی در بحث تبلیغات محیطی داشته باشد.
وی با اشاره به اینکه سازمان زیباسازی شهر تهران در حوزه مبلمان شهری و زیبایی شهری تلاش های زیادی انجام داده است، افزود: این سازمان تنها متولی بحث تبلیغات محیطی در شهر تهران است به همین منظور بر اساس قوانین بالادستی و طبق مصوبات شورای شهر در این خصوص اقداماتی انجام می دهد.
معاون تبلیغات و درآمد سازمان زیباسازی شهر تهران به نصب تابلوهای صنوف مختلف بر سردر مغازه‌ها و اماکن مختلف تجاری و ... اشاره کرد و گفت: هر اکرانی روی تابلوهای تبلیغاتی، تجاری و بیلبوردها در حوزه اطلاع‌رسانی با هماهنگی سازمان زیباسازی شهر تهران انجام می شود.
فرزام در ادامه با اشاره به درآمدهای سازمان زیباسازی، افزود: درآمد این سازمان از نصب تابلوهای تبلیغاتی و محیطی با توجه به فصل ها، ایام و مناسبت‌ها متفاوت است به همین دلیل نمی توان رقم ثابتی را در خصوص آن مطرح کرد. بدون تردید تمام تابلوهای تبلیغاتی طبق یک فرآیند برنامه ریزی شده و همچنین بر اساس برگزاری مزایده به پیمانکاران واگذار می‌شود.
وی با تاکید بر اینکه سازمان زیباسازی باکس تبلیغاتی تک‌فروشی در سطح شهر تهران ندارد، تصریح کرد: این سازمان بر اساس مصوبه شورای شهر تهران موظف است رسانه های محیطی را در باکس‌های مختلفی دسته‌بندی و از طریق مزایده به شرکت‌های مجوز دار از سوی وزارت ارشاد ارائه کند. قیمت‌ باکس های ارائه شده به شرکت ها بر اساس نظر کارشناسان است .شرکت ها در زمان های مختلف قیمت های مختلفی را به موسسات تجاری ارائه می دهند.
معاون تبلیغات و درآمد سازمان زیباسازی شهر تهران در ادامه به طرح پیرایش شهری و جداره‌سازی تابلوهای سردر مغازه‌ها اشاره کرد و افزود: یکی از طرح‌هایی که طی چند سال گذشته از سوی شهرداری تهران آغاز شده، حذف زواید بصری در سطح شهر تهران بوده که در این خصوص تاکنون ۴ پهنه از جمله انقلاب، بهارستان و ... عملیاتی شده است.
فرزام اضافه کرد: پهنه‌های دیگری برای این طرح در نظر گرفته شده‌ که امیدواریم در این فرآیند؛ طرح با همکاری بهتر صنوف و حمایت های مردمی و نهادهای مختلف به سرانجام برسد.
وی ادامه داد: در طرح جداره‌سازی و پیرایش شهری، بیش از ۵۰ درصد از هزینه‌ها توسط سازمان زیباسازی شهر تهران و کمتر از ۵۰ درصد را خود اصناف و مالکان پرداخت می‌کنند. سازمان نمی تواند همه هزینه ها را خود عهده دار شود. اگر اتحادیه ها با ما همکاری داشته باشند این طرح موفقیت بهتری خواهد داشت.

تبلیغات فرهنگی

آمار و اطلاعات

نگارخانه