حضور در نمایشگاه خدمات شهری مفید و تاثیرگذار بود/ تبلیغات محیطی جزو اصلی ترین نیازهای روز دنیا است

یاسر جعفری معاون فنی و طرح های شهری سازمان زیباسازی شهر تهران، گفت: در حوزه تبلیغات محیطی تا رسیدن به نقطه مطلوب جای کار بسیار است.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، جعفری با اشاره به شرکت این سازمان در شانزدهمین نمایشگاه خدمات شهری و حمل و نقل عمومی گفت: حضور نمایشگاه ها باعث کسب اطلاعات از آخرین دستاوردها در حوزه تکنولوژی و خلاقیت می شود.
وی افزود: با حضور در این نمایشگاه شرکت های مختلف می توانند تجربیات خود را در اختیار یکدیگر قرار دهند. سازمان زیباسازی نیز می تواند از مجموعه تولیدکننده ها مطالبات و نیازهای خود را درخواست کند.
جعفری ادامه داد: قطعا حضور در این نمایشگاه ها در برقراری تعامل می تواند بسیار مفید و تاثیرگذار باشد. اما با توجه به حجم زیاد کار و تنوع خدمات در حوزه خدمات شهری، به نظرم شرکت های بیشتری باید در این نمایشگاه حضور پیدا می کردند.
معاون فنی و طرح های شهری سازمان زیباسازی شهر تهران تاکید کرد: در حوزه خدمات شهری نیازمند ارتباطات بین المللی بیشتر و شناخت بیشتر مسائل در حوزه های مختلف خدمات شهری هستیم.
وی به موضوع تبلیغات در سطح شهر اشاره کرد و گفت: اصلی ترین موضوعی که امروز در دنیا در خصوص ارتقای فرهنگ سازی و مصرف مورد توجه قرار گرفته بحث تبلیغات محیطی است به همین دلیل ما هم باید از ظرفیت ها شناخت درستی داشته باشیم و از آن به بهترین نحو استفاده کنیم.
به گفته جعفری قطعا میزان تاثیر تبلیغات به خصوص تبلیغات محیطی در حوزه شهری به دلیل میزان تداوم بصری بر مخاطب و مصرف کننده بسیار زیاد است. هرچند که هنوز تا رسیدن به نقطه مطلوب برای جلب نظر شهروندان هنوز جای کار بسیار است.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • نام کتاب: مجموعه تهران پژوهی 1 و 2 ناشر: دفتر پژوهش­های  فرهنگی تهیه شده در: معاونت برنامه­ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران - مدیریت مطالعات و آموزش - واحد آموزش شمارگان: از هر عنوان…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه