هجدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست با حضور شهردار تهران به کار خود پایان داد

پیروز حناچی شهردار تهران در بازدید از غرفه سازمان زیباسازی در سالن 35 محل دائمی نمایشگاه¬های بین-المللی ضمن تقدیر از فعالیت های زیست محیطی سازمان زیباسازی اظهار امیدواری کرد که این مسئولیت اجتماعی بیش از پیش مورد توجه سازمان زیباسازی و سایر بخشهای شهرداری تهران قرار گیرد.
دکتر فرزام معاون تبلیغات و درآمد سازمان زیباسازی نیز در گزارشی هدف سازمان زیباسازی از شرکت در نمایشگاه را ترویج فرهنگ حفاظت از محیط زیست و عمل به مسئولیت های زیست محیطی سازمان دانست. فرزام تاکید کرد که سازمان زیباسازی با هدف همفکری و مشارکت با استارت آپ ها و سمن های فعال در حوزه محیط زیست بدنبال ایجاد همکاری برای بازیافت بنرهای استفاده شده در سطح شهر است. از طرفی سازمان زیباسازی کوشیده با برگزاری ورکشاپ اجرای مجسمه گل لاله از کنده شده درختان خشک شده این فرهنگ را در میان شهروندان و سایر شهرداری های کشور و سازمان های حاضر در نمایشگاه ترویج کند.
پیروز حناچی در این بازدید همچنین از کتاب های منتشر شده با موضوع محیط زیست و منظر شهری توسط سازمان بازدید کرد.
این نمایشگاه با مشارکت سازمان زیباسازی شهر تهران برگزار شده بود.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • نویسنده: غلامرضا مقصودی در طراحی شهری کوشش شهرسازان و معماران همواره برای خلق فضاهای مطلوب و سودمند برای استفاده بهتر انسان‌ها بوده‌است که برای رسیدن به این هدف، اطلاع از نحوه‌ی برخورد و رفتار انسان…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه