مناطق 22 گانه با همکاری یکدیگر در راستای پیشرفت و توسعه شهر گام بردارند

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهردار تهران گفت: همه مناطق باید با همکاری یکدیگر نسبت به استقبال از دهه فجر و نوروز اقدامات موثری انجام دهند.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران؛ مجتبی یزدانی در مراسم دوازدهمین جلسه شورای معاونان خدمات شهری و محیط زیست مناطق 22 گانه با بیان اینکه باید با همفکری و همراهی همه مناطق کارها در شهر به سرانجام برسد، گفت: سازمان ها و شرکت های شهرداری تهران باید با کمک یکدیگر در راستای پیشرفت و توسعه شهر گام بردارند.
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهردار تهران تاکید کرد: در همه مناطق باید چند خیابان و میدان پر رفت و آمد برای انجام فعالیت های دهه فجر و استقبال از نوروز مشخص شود تا شاهد کارهای بسیار زیبا در شهر باشیم.
یزدانی عنوان کرد: باید یک کارگروه مناسب در خصوص فعالیت های شهری انجام شود تا بتوان از این طریق مشکلات شهر را حل و فصل کرد.
وی با بیان اینکه باید کارهای تیمی را به صورت دقیق انجام دهیم، تصریح کرد: اقداماتی که در شهر انجام می شوند باید اثرگذاری زیادی داشته باشند.
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهردار تهران با اشاره به موضوع ساماندهی و تکمیل سرویس های بهداشتی، تجهیز و بهره برداری بوستان های بزرگ مقیاسی مانند 06 ، ولایت ، پردیسان و چهار باغ گفت: مناطق باید تملک باغات در مراکز کم برخوردار را در دستور کار داشته باشند.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • نام کتاب:کارنامه طرح­های مطالعاتی سازمان زیباسازی شهر تهران-89-1368 ناشر:پژوهشکده فرهنگ، هنر و معماری جهاد دانشگاهی تهیه شده در: معاونت برنامه­ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران- مدیریت مطالعات و آموزش-واحد آموزش با همکاری پژوهشکده فرهنگ،…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه