مناطق 22 گانه با همکاری یکدیگر در راستای پیشرفت و توسعه شهر گام بردارند

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهردار تهران گفت: همه مناطق باید با همکاری یکدیگر نسبت به استقبال از دهه فجر و نوروز اقدامات موثری انجام دهند.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران؛ مجتبی یزدانی در مراسم دوازدهمین جلسه شورای معاونان خدمات شهری و محیط زیست مناطق 22 گانه با بیان اینکه باید با همفکری و همراهی همه مناطق کارها در شهر به سرانجام برسد، گفت: سازمان ها و شرکت های شهرداری تهران باید با کمک یکدیگر در راستای پیشرفت و توسعه شهر گام بردارند.
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهردار تهران تاکید کرد: در همه مناطق باید چند خیابان و میدان پر رفت و آمد برای انجام فعالیت های دهه فجر و استقبال از نوروز مشخص شود تا شاهد کارهای بسیار زیبا در شهر باشیم.
یزدانی عنوان کرد: باید یک کارگروه مناسب در خصوص فعالیت های شهری انجام شود تا بتوان از این طریق مشکلات شهر را حل و فصل کرد.
وی با بیان اینکه باید کارهای تیمی را به صورت دقیق انجام دهیم، تصریح کرد: اقداماتی که در شهر انجام می شوند باید اثرگذاری زیادی داشته باشند.
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهردار تهران با اشاره به موضوع ساماندهی و تکمیل سرویس های بهداشتی، تجهیز و بهره برداری بوستان های بزرگ مقیاسی مانند 06 ، ولایت ، پردیسان و چهار باغ گفت: مناطق باید تملک باغات در مراکز کم برخوردار را در دستور کار داشته باشند.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • ماه نامه "همشهری ماه" شماره 84 که در مهر 90  انتشار یافت صفحاتی را به موضوع "زیبایی شهر، عینیت عدالت برای شهروندان" اختصاص داد برای بارگزاری این مطلب اینجا را کلیک کنید دو ماه نامه…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه