به مناسبت روز جهانی معلولان؛

از مجموعه فوتبال کانادین رونمایی می شود

مدیرعامل سازمان زیباسازی تهران گفت: اولین مجموعه ویژه ورزش برای معلولان کانادین در مجموعه پارک لاله و پارک رازی مورد بهره برداری قرار می گیرد.
 

به گزارش روابط عمومی‌و امور بین‌الملل سازمان زیباسازی شهرداری تهران؛ دکتر ضرغامی با بیان این مطلب افزود: سازمان زیباسازی به مناسبت روز جهانی معلولان مجموعه‌ای را طراحی و تولید کرده که یکی در پارک لاله منطقه 6 و دیگری در بوستان رازی منطقه 11 نصب شده و امروز و به همین مناسبت مورد بهره برداری قرار می‌گیرد.
وی با بیان اینکه این امکانات برای اولین بار در سطح شهر نصب شده است، ادامه داد: این بهره برداری با حضور تیم اعضای انجمن کانادین ایران و با برگزاری اولین مسابقه فوتبال کانادین آغاز می‌شود.
ضرغامی با اشاره به فعالیت‌های انجمن کانادین، افزود: این انجمن متشکل از معلولانی هستند که از ناحیه پا دچار معلولیت‌اند که با بهره برداری از این مجموعه که چیزی شبیه یک فوتبال دستی بزرگ است، می‌توانند به ورزش بپردازند.
مدیرعامل سازمان زیباسازی تهران گفت: این مجموعه فعلا به صورت پایلوت در دو منطقه 6 و 11 نصب شده است و در صورت استقبال معلولان برنامه داریم تا در همه مناطق 22 گانه این خدمت را ارائه دهیم.
وی با توضیح اینکه : انتخاب پارک لاله در منطقه 6 به این دلیل صورت گرفته است که بتوان مسیرهای رفت و آمد معلولان را سهولت بخشید، تصریح کرد: این مجموعه برای همه مردم عادی و معلولانی که مشکل استفاده از دست نداشته باشند، قابل استفاده است.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • تهیه شده در: معاونت برنامه¬ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران- مدیریت مطالعات و آموزش-واحد آموزش نوبتو سال انتشار:1391 مباحث کتاب: در این کتاب سعی شده تا به معرفی چشم انداز، سیاست و اقدامات شهرهای…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه