بحث و بررسی در خصوص پالت رنگی شهر تهران

معاون هماهنگی امور مناطق سازمان زیباسازی شهر تهران گفت: در این جلسه دستور بررسی بازنگری پالت رنگی شهر تهران را داشتیم به همین دلیل موارد را از دوستان مناطق استعلام کردیم تا بتوانیم‌ در این خصوص بحث و بررسی هایی انجام دهیم.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران؛ لاله کاظمی در دومین جلسه کارگروه تخصصی زیباسازی، گفت: اعضای این جلسه متشکل از ۴ معاون خدمات شهری ، ۴ نفر رییس سازمان زیباسازی مناطق و یک نفر نیز از سازمان بازرسی معاونت خدمات شهری شهرداری تهران بود.

وی با بیان اینکه در این جلسه دستور بررسی بازنگری پالت رنگی شهر تهران را داشتیم، افزود: موارد را از دوستان مناطق استعلام کردیم تا بتوانیم‌ در این خصوص بحث و بررسی هایی انجام دهیم.

معاون هماهنگی امور مناطق سازمان زیباسازی شهر تهران ادامه داد: به دنبال این هستیم تا بتوانیم‌ در خصوص پالت رنگی موارد باقی مانده را بازنگری و اصلاح کنیم.امیدواریم این اصلاحات به امضاء شهردار تهران برسد.

کاظمی بیان داشت: بعد از بازنگری و اصلاح پالت رنگی همه موضوعات به مناطق ۲۲ گانه ابلاغ خواهد شد. بعد از این اصلاحات مناطق ۲۲گانه ملزم به رعایت این پالت رنگی باشند.

وی تصریح کرد: هدف بررسی ۵ موضوع مشتمل بر کیفیت نامناسب رنگ، آلودگی (کثیفی)، عدم رنگ آمیزی اصولی، فرسودگی (شکستگی، خوردگی) و نمونه مورد تایید است.
به گفته معاون هماهنگی امور مناطق سازمان زیباسازی شهر تهران چالش هایی که در این خصوص وجود دارد شامل صرف هزینه (مالی و انسانی)، افزایش آلاینده‌های زیست محیطی، خطر جانی(پیمانکاران و رنگ آمیزی در بزرگراه‌ها) و ایجاد آشفتگی بصری است.
کاظمی در خصوص راهکارها تصریح کرد: شستشوی جداول، تعویض جداول فرسوده و شکسته، استفاده از مواد و مصالح جایگزین مانند سنگ و ...رنگ برداری از جداول و استفاده از جداول خود رنگ راهکاری برای حل برخی مشکلات است.

وی عنوان کرد: باید بر اساس یک رنگ آمیزی درست نسبت به رنگ جداول در شهر تهران اقدام‌‌ شود.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه