کارگاه تخصصی" نورپردازی، نورآرایی و معماری نور" برگزار می شود

کارگاه تخصصی" نورپردازی، نورآرایی و معماری نور" از سوی سازمان زیباسازی و با همکاری کانون تعاملات دانشجویی 25 مرداد ماه با حضور محمدمهدی محمودی برگزار می کند.
 

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، واحد آموزش معاونت برنامه ریزی و توسعه سازمان زیباسازی در راستای تحقق اهداف توانمندسازی و حمایت از فعالیت های دانشجویی، کارگاه تخصصی" نورپردازی، نورآرایی و معماری نور" را برگزار می کند.
گفتنی است این دوره آموزشی در 8 جلسه 3 ساعته و با مشارکت 85 نفری از دانشجویان رشته های طراحی صنعتی، معماری و شهرسازی برگزار می شود و در پایان این دوره آموزشی به شرکت کنندگان مدرک رسمی از طرف سازمان زیباسازی اعطا می شود.
لازم به ذکر است در جلسه پنجم این دوره آموزشی با موضوع " نورپردازی بدنه ها " سرفصل هایی نظیر ضوابط عمومی نورپردازی بدنه، موقعیت نصب منبع نوری، نورپردازی احجام المان ها و پیاده روها، روش های نورپردازی مجسمه‌ها و المان‌ها، زاویه تابش و تاثیرات نمایشی مورد بحث قرار میگیرد.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • تلفیق هنر با معماری به عنوان دستاوردی بشری در طول تاریخ بزرگترین شاهکارهای ماندگار را برای انسان امروزی به یادگار گذاشته‌است. به عقیده بسیاری همین تلفیق است که معنایی خاص به زندگی و آثار برجا…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

بنر لینک کتابخانه

نگارخانه