هفته نامه چلچراغ با همکاری سازمان زیباسازی شهر تهران برگزار می کند:

"زیبان"، مسابقه عکاسی شهروندان از زیبایی های تهران

هفته نامه چلچراغ با همکاری سازمان زیباسازی شهر تهران "زیبان" مسابقه عکاسی شهروندان از زیبایی های تهران را برگزار می کند.
 

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، علاقه‌مندان برای شرکت در این مسابقه می‌توانند با دوربین، داستان‌های خاموش و زیبای تهران را تصویر کرده و تا 15 آذر به دبیرخانه این مسابقه ارسال کنند.
شرکت برای همه افراد دراین مسابقه آزاده بوده و هر شرکت کننده می‌تواند حداکثر10 قطعه‌ عکس رنگی یا سیاه و سفید را به صورت تک عکس به دبیرخانه این مسابقه ارسال کند. فرمت عکس های ارسالی بایدjpeg بوده و دست‌کاری و ویرایش ساختاری در عکس‌ها مجاز نیست.
با توجه به نمایش عکس‌های برگزیده در تابلوهای شهر تهران، شرکت کنندگان باید عکس‌های خود را با بالاترین کیفیت ارسال کنند. به شرکت کنندگانی که آثارشان به نمایشگاه راه پیدا کند، لوح تقدیر و گواهی پذیرش اهدا خواهد شد.
لازم به ذکر است حق استفاده ازعکس‌های پذیرفته‌ شده در نمایش شهری و کتاب مسابقه برای برگزارکننده محفوظ است و ارسال عکس به مسابقه، به معنای اعلام موافقت با همه مقررات و تصمیم‌گیری‌های مسابقه خواهد بود. ارسال هر اثر به مسابقه به منزله آن است که کلیه حقوق معنوی و هنری آثار ارسالی متعلق به شخص شرکت‌کننده است و در صورت اثبات خلاف آن در هر مرحله، از مسابقه حذف خواهد شد.
علاقه مندان برای شرکت در این مسابقه می‌توانند، عکس‌های خود را به نشانی اینترنتی chelcheraghfans@gmail.com ارسال کرده و یا به دبیرخانه مسابقه به آدرس هفت‌تیر، خیابان قایم مقام، کوی سام، پلاک 13، واحد 9، دفتر هفته‌نامه چلچراغ ارائه کنند.
بالکنی زیبا، سردر یا پنجره ای صمیمی، نیمکت یا سکویی دلنشین، مبلمان شهری خوش ساخت، باغچه‌ای فرحبخش در پیاده رو، سایه-روشنی آرامش بخش، نمایی دلپذیر، سنگفرشی قدیمی، کوچه‌ و محله‌ای زیبا، میدانی خاص، دیوارنگاری یا یک نقاشی دیواری متفاوت و احجام شهری موضوعاتی است که علاقه‌مندان می‌توانند برای عکاسی انتخاب کنند.
سیف الله صمدیان، نادر داودی، بهروز فتحی، مریم زندی و فریدون عمو زاده خلیلی داوری آثار ارسالی را به عهده دارند و یوریک کریم مسیحی دبیر علمی این جشنواره است.
گفتنی است برگزیدگان با اهدای جوایز 25 بهمن ماه معرفی شده و به 10 عکس برتر 10 جایزه 2 میلیون تومانی اهدا خواهد شد و100 عکس برگزیده در تابلوهای شهر تهران به نمایش در می‌آید.
علاقه مندان برای شرکت در این مسابقه می توانند اطلاعات بیشتر را از سایت 40cheragh.org دریافت کرده و یا در ساعات اداری با شماره تلفن88302966 تماس بگیرند.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • تهیه شده در: معاونت برنامه¬ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران- مدیریت مطالعات و آموزش-واحد آموزش نوبتو سال انتشار:1390 مباحث کتاب: رشد مباحث مربوط به پیاده روی و پیاده راه ها و توجه به عابر…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه