کمیته راهبری مدیریت (HSE-MS) با حضور اعضا در سازمان زیباسازی تشکیل شد

اولین جلسه کمیته راهبری مدیریت بهداشت، ایمنی و محیط زیست(HSE-MS) با حضور دکتر محمدخانی، قائم مقام سازمان زیباسازی، دکتر دانش، نماینده شرکت شهر سالم، دکتر محمدی، مدیرعامل شرکت بهبود گستر و معاونان و مدیران سازمان زیباسازی صبح امروز (29بهمن ماه) برگزار شد.
 

به گزارش روابط عمومی و اموربین‌الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، به دنبال بخشنامه شورای اسلامی شهر تهران درخصوص بهینه‌سازی موضوع بهداشت، ایمنی و محیط‌زیست در سازمان‌های شهرداری اولین جلسه کمیته راهبری به منظور هماهنگی در این خصوص برگزار شد.
در این جلسه دکتر دانش، نماینده شرکت با بیان اینکه این طرح به دنبال سالم‌سازی و بالابردن ایمنی در سطح شهر تهران در تمام سازمانها و ادارات شهرداری برگزار می‌شود، گفت: خوشبختانه استقبال سازمان زیباسازی در این زمینه خیلی خوب بود و HSE بسیار سریعتر از سایر سازمان‌ها به سرانجام رسید و این نکته بسیار مهمی است.
او با اشاره به اینکه HSE در حدود 28 سازمان استقرار و در مرحله نگهداشت است، ادامه‌داد: با توجه به استقبال سازمان زیباسازی در این زمینه و برگزاری جلسات منظم این کارگروه این موضوع در سازمان زیباسازی نیز به سرعت به سرانجام می‌رسد.
در ادامه این جلسه محمدی، مدیرعامل شرکت بهبود گستر که به عنوان مشاور سازمان وظیفه اجرا HSE در زیباسازی را به عهده دارد، گفت: مهمترین نکته در زمینه HSE بعد از ارائه و استقرار موضوع نگهداشت آن است که باید به آن توجه ویژه داشت.
او با تاکید بر اینکه با همگرایی همه اعضا می‌توان موضوع استقرار را سریعتر به سرانجام رساند، ادامه‌داد: برگزاری منظم جلسات این کمیته و ایجاد ساختار مناسب کمک می‌کند تا فرآیندها در این زمینه سریعتر به سرانجام برسد.
دکتر محمدخانی، قائم مقام مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران با تاکید بر اینکه استقرار HSE در سازمان زیباسازی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، گفت: همه همکاران من در معاونت برنامه‌ریزی و توسعه شهری سازمان تلاش کردند تا زمینه‌های اجرای این موضوع در زیباسازی در سریعترین زمان ممکن فراهم شود.
او با اشاره به اینکه باید جلسات منظم و مستمر این کمیته برگزار شود تا نتیجه مناسب در مورد HSE به دست بیاید، افزود: HSE با موضوع سلامت، بهداشت، ایمنی و محیط زیست ارتباط تنگاتنگ دارد و نباید به آن بی تفاوت و بی اهمیت بود.
گفتنی است در پایان این جلسه احکام معاونان سازمان زیباسازی صادر و سمت آنها در کمیته کمیته راهبری مدیریت بهداشت، ایمنی و محیط زیست(HSE-MS) مشخص شد.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • نام کتاب:زیباسازی و منظر شهری (مقالات و آراء نشست¬های تخصصی)- زمستان 1389 ناشر:نشر پیکره تهیه شده در: معاونت برنامه¬ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران- مدیریت مطالعات و آموزش-واحد آموزش شمارگان: 1500 جلد نوبتو سال…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه