آیین تقدیر از همکاران برتر در زمینه مطالعه و کتاب‌خوانی

آیین تقدیر از همکاران برتر در زمینه مطالعه و کتاب‌خوانی، از سوی کتابخانه سازمان زیباسازی شهر تهران و با حضور سروش صحت در محل کتابفروشی انتشارات سازمان زیباسازی برگزار شد. در این مراسم که روز شنبه (مورخ 25/12/97 ساعت 10 صبح) برقرار شد، نویسندگان، دانشجویان و پرسنل سازمان حضور داشتند.
سروش صحت از نویسندگان و کارگردانان حرفه‌‍‌‌ای کشور ضمن ابراز خوشحالی از حضور در جمع پرسنل کتاب‌خوان سازمان زیباسازی شهر تهران،گفت: بنده از دیدن گنجینه مکتوب تخصصی زیباسازی و میان‌رشته‌ای هنری، مدیریتی و مهندسی در چنین سازمان که وظیفه خدمت رسانی به شهروندان را بر عهده دارد، متحیر شدم و جا دارد تا ضمن اطلاع رسانی در میان آحاد اساتید، دانشجویان، محققان و پژوهشگران بتوان به‌نحو احسن از ظرفیت بالفعل آن استفاده کرد.
سازنده برنامه «کتاب‌باز» سیمای جمهوری اسلامی در ادامه با بیان ضرورت و اهمیت مطالعه در جامعه خواستار حفظ میراث فرهنگی و هنری گذشتگان به‌عنوان یکی از شاخص‌های زیباسازی یاد کرد.
در ادامه بهروز فتحی، معاون توسعه و برنامه ریزی و توسعه ضمن خیر مقدم به هنرمند مردمی، آقای سروش صحت، حضور ایشان را به فال نیک گرفت و بر همت مدیران سازمان بر توسعه فعالیت های مربوط به تولیدآثار علمی و کاربردی مرتبط با حوزه مدیریت شهری تاکید کرد.
در پایان مراسم با حضور قائم‌مقام محترم و معاونین سازمان از سرکار خانم‌ها شیرزادی، ملازم و آقای غلامرضا ناطقی از همکاران برتر حوزه مطالعه و کتاب‌خوان سازمان تقدیر بعمل آمد.
این افرادطی سال 1397 بیشترین کتاب از کتابخانه تخصصی سازمان تحویل گرفته و مطالعه کرده بودند.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • نویسنده: غلامرضا مقصودی در طراحی شهری کوشش شهرسازان و معماران همواره برای خلق فضاهای مطلوب و سودمند برای استفاده بهتر انسان‌ها بوده‌است که برای رسیدن به این هدف، اطلاع از نحوه‌ی برخورد و رفتار انسان…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه