نظری مطرح کرد؛

مردم روزانه شاهد اقدامات سازمان زیباسازی در شهر هستند/ شاهد اتفاقات خوبی برای شهر تهران هستیم

عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه سازمان زیباسازی شهر تهران یکی از بخش های مهم شهرداری است و اقدامات این سازمان بیشتر از سازمان های دیگر در معرض دید عموم قرار دارد، گفت: برخی از اقدامات مدیریت شهری در حوزه وظایف سازمان زیباسازی دیده می شود.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران؛ حجت نظری با اشاره به حضور سازمان زیباسازی شهر تهران در نمایشگاه تهران هوشمند گفت: معتقدم در شهر تهران به واسطه جمعیت بالا و گستره جغرافیایی اگر به هوشمندسازی توجه نکنیم حتما در ارایه خدمات به شهروندان دچار ضعف خواهیم بود.
وی با بیان اینکه سازمان زیباسازی شهر تهران یکی از بخش های مهم شهرداری است و اقدامات این سازمان بیشتر از سازمان های دیگر در معرض دید عموم قرار دارد، افزود: برخی از اقدامات مدیریت شهری در حوزه وظایف سازمان زیباسازی دیده می شود.
عضو شورای شهر تهران به سایر اقدامات سازمان زیباسازی از جمله تبلیغات شهری، حذف زوائد بصری، دیوارنگاری، ساماندهی منظر شهری و المان و مبلمان شهری اشاره کرد و گفت: تمامی این اقدامات برای شهروندان ملموس است و آنها هر روز در شهر با این اقدامات زندگی می کنند.
نظری ادامه داد: اگر ما بتوانیم در حوزه فناوری و هوشمندسازی از امکانات به روز استفاده کنیم می توانیم شهر بهتری داشته باشیم. همچنین ما باید شهروندان را در چگونگی ارایه این خدمات شریک کنیم و از آنها نظر بخواهیم.
وی با توجه به چگونگی پایش این فعالیت ها تصریح کرد: باید به بهترین شکل ممکن خدمات را در حوزه فناوری به مردم ارایه دهیم و بعد از آنها نظرسنجی کنیم.
عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران در ادامه با بیان اینکه در بازدید از نمایشگاه تهران هوشمند متوجه شدم که طرح های خوبی در حوزه استارت آپ تهیه شده که اگر به درستی و به صورت جامع در سطح شهر اجرا شوند می توانند رضایت مندی شهروندان را افزایش دهند.
نظری تاکید کرد: در حوزه هوشمندسازی شاهد اتفاقات خوبی برای شهر تهران هستیم. امیدوارم در صورت همراهی شهروندان تهرانی و اعتماد به فعالیت های شهرداری ما بتوانیم خدمات بهتری به آنها ارایه دهیم.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه