از 25 مرداد ماه و در فرهنگسرای اندیشه آغاز به کار کرد

نمایشگاه عکس هشتمین سمپوزیوم بین المللی مجسمه سازی تهران

نمایشگاه عکس هشتمین سمپوزیوم بین المللی مجسمه سازی تهران از امروز ( 25 مردادماه) در فرهنگسرای اندیشه آغاز به کارکرد و تا اول شهریور ماه ادامه دارد.
 

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان زیباسازی شهرتهران، درحاشیه برگزاری هشتمین سمپوزیوم بین‌المللی مجسمه سازی در اردیبهشت ماه سال 1396 در برج میلاد، کانون تعاملات دانشجویی سازمان زیباسازی شهر تهران اقدام به برگزاری تور یک روز عکاسی از این رویداد هنری کرد که نمایشگاه این تور یک روزه در حال حاضر فرهنگسرای اندیشه در حال برگزاری است.
این تور یک روزه در راستای سیاست سازمان زیباسازی برای توانمندسازی دانشجویان و حمایت از فعالیت های صورت گرفته در این زمینه و همچنین بهره گیری از ظرفیت های دانشجویان رشته عکاسی برگزار شد که در نهایت با حضور بیش از 80 نفر از دانشجویان رشته عکاسی عضو این کانون، دانشجویان در فرصتی یک روزه اقدام به عکاسی از سمپوزیوم مجسمه سازی نمودند.
گفتنی است در نهایت بیش از 1500 فریم عکس به دبیرخانه جشنواره ارسال شد که پس از داوری۷۰ فریم توسط اساتید دکتر جوادیان،استاد ناگهی، استاد حسن قائدی انتخاب و از سوی سازمان خریداری شده اند.
‎لازم به ذکر است این اقدام سازمان زیباسازی برای حمایت از دانشجویان و ایجاد فرصت برای آنان برای حضور در فعالیت های سازمان صورت گرفت تا ضمن بروز استعداد ها و توانایی های خود، در بخش های مختلف سازمان ایفای نقش نمایند

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • ارتباط با نشریه: تهران خیابان سید جمال الدین اسدآبادی (یوسف آباد) خیابان هفتم شماره ۲۵ واحد ۵ / تلفن: 70-22421667 (021)
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه