برگزیدگان چهارمین دوسالانه دیوارنگاری معرفی شدند

چهارمین دوسالانه دیوارنگاری شهری، با معرفی برگزیدگان اهداء لوح تقدیر و جوایز به کار خود پایان داد.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران در اختتامیه چهارمین دوسالانه دیولارنگاری شهری، ساره ارباب معروف ،میثم اربابون، مریم آقاجانی، زهرا ظاهری، رسول عباسی جزو هنرمندانی بودند که توانستند در این مراسم دیپلم افتخار و تندیس دوسالانه را به همراه جوایز نقدی به دست بیاورند.
گفتنی است؛ در بخش پایان نامه های برگزیده بخش علمی-پژوهشی نیز اعضای هیأت علمی-پژوهشی دوسالانه، پایان نامه سحرناز پیردهقان را به عنوان پایان نامه برگزیده و همچنین مقاله انسیه زال آقایی را به عنوان مقاله برگزیده بخش علمی-پژوهشی انتخاب کردند.
لازم به ذکر است؛ اعضای هیأت علمی دوسالانه،با در نظر گرفتن کلیت ساختار مقاله و انطباق محتوی با محورهای دوسالانه، مقاله خانم انسیه زال آقایی را بعنوان مقاله برگزیده تعیین و شایسته تقدیر و دریافت جایزه نقدی تعیین کردند.
سازمان زیباسازی شهر تهران همچنین به منظور گرامی داشت یاد و خاطره استادان و هنرمندان به نام کشور از جمله محمدحسین رحمتی، محمدحسن شیددل و همچنین ایرج کریمخان زند از خانواده این عزیزان در مراسم اختامیه چهارمین دوسالانه دیوارنگاری تجلیل کرد.
گفتنی است در اختتامیه چهارمین دوسالانه دیوارنگاری همچنین از نفرات برگزیده دومین سالانه هنرهای شهری- بهارستان96 تقدیر شد که مهدی بادیه پیما با اثر پهلوان ها،فریبا بروفر با اثر جمع بهاری، فایزه پور کمالی راوری با اثر دایره زنگی، سمیرا حاجی محمد ولی میرزا با اثر باغ معلق، بهزاد المیرا و شفق رسولی راد به طور مشترک با اثر هفت عصرجشن نوروز، آیلار شهبازی با اثر تهران، مجید صادقی نژاد با اثر درخشش، نرگس محمدی با اثر دید و بازدید، لاله مقدم کوهی با اثر چهل تکه و حامد میرزا محمدی با اثر بافندگی پل توانستند جزو نفرات برگزیده این جشنواره باشند.
لازم به ذکر است؛ در این مراسم از هنرمندان پیشکسوت حوزه نقاشی دیواری نیز تجلیل شد که نام استاد زنده یاد «ایرج کریمخان زند»،استاد زنده یاد «محمدحسین رحمتی » و استاد زنده یاد «محمدحسن شیددل» در این میان دیده شده است.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه