آرش تاج:

«بهارستان» سواد بصری شهروندان را بالا می‌برد

آرش تاج بازیگر باسابقه برگزاری سالانه «بهارستان» را توسط سازمان زیباسازی شهر تهران در بالا بردن سطح سواد بصری شهروندان تاثیرگذار دانست.
 

آرش تاج بازیگر باسابقه برگزاری سالانه «بهارستان» را توسط سازمان زیباسازی شهر تهران در بالا بردن سطح سواد بصری شهروندان تاثیرگذار دانست.
به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، آرش تاج بازیگر باسابقه سینما و تلویزیون استفاده از آثار هنری در سطح شهر را با برپایی سومین سالانه هنرهای شهری «بهارستان» اقدامی مثبت ارزیابی کرد و گفت: به طور کلی موافق هر نوع طرح فرهنگی هستم زیرا با نشاط عمومی و افزایش فهم فرهنگی مردم سر و کار دارد. موقعی که سواد و سطح فرهنگی مردم بالا برود خیلی راحت‌تر می توان مسائل مختلف شهرنشینی را آموزش داد و آنها را نهادینه کرد.
وی افزود: در ضمن مردم به هنر واقعی و اصیل گرایش پیدا می‌کنند و جملگی این موارد نشانگر تاثیری است که سالانه «بهارستان» در جامعه خواهد گذاشت.
این بازیگر باسابقه ضمن اشاره به لزوم توسعه این رویداد هنری افزود: موقعی که مسئولین رده بالای مملکت، ارزش‌های این طرح را دیدند با افزایش بودجه این رویداد می‌توانند آن را کارا و کامل‌تر کنند و تعداد بیشتری از هنرمندان را درگیر این سالانه هنری کنند.
سومین سالانه هنرهای شهری «بهارستان» به همت سازمان زیباسازی شهر تهران در بهار سال 1397 در سطح شهر تهران برگزار شده است.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • ماه نامه "همشهری ماه" شماره 84 که در مهر 90  انتشار یافت صفحاتی را به موضوع "زیبایی شهر، عینیت عدالت برای شهروندان" اختصاص داد برای بارگزاری این مطلب اینجا را کلیک کنید دو ماه نامه…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه