امیر غفارمنش:

«بهارستان» باعث ارتباط هنرمندان و شهروندان شده است

امیر غفارمنش بازیگر باسابقه معتقد است، سالانه هنرهای شهری «بهارستان» ارتباط خوبی بین هنرمندان و شهروندان فراهم کرده است.
 

امیر غفارمنش بازیگر باسابقه معتقد است، سالانه هنرهای شهری «بهارستان» ارتباط خوبی بین هنرمندان و شهروندان فراهم کرده است.
به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، امیر غفارمنش بازیگر و کارگردان تئاتر، سینما و تلویزیون برگزاری سومین سالانه هنرهای شهری «بهارستان» را قابل توجه در تغییر چهره شهر تهران دانست و عنوان کرد: رویدادهای هنری موثر هستند که تبعات‌شان بعد از انجام‌شان مشخص شده باشد. «بهارستان» هم در سه سال اخیر بسیار موثر و کارا انجام شده و چهره خیابان‌ها، بزرگراه‌ها، میادین و اتوبان‌ها را دگرگون ساخته و ضمن ایجاد زیبایی باعث ارتباط بین هنرمندان و مردم نیز شده است. به نظرم جا دارد که این رویداد هنری بیش از این گسترش پیدا کند و در ابعاد وسیع‌تری انجام شود.
غفارمنش با تاکید بر حس هنر طلبی و زیبا دوستی انسان‌ها گفت: به نظر من روح و روان آدم‌ها نیاز دارد تا زیبایی هنرهای مختلف حجمی، فرمی و تجسمی را ببیند و این مسئله باعث آرامش آنها می‌شود. سازمان زیباسازی تمرکز خوبی در این زمینه داشته و وقتی اثرات مثبت «بهارستان» را می‌بینیم متوجه می‌شویم که هنر چگونه می‌تواند در همه زمینه‌ها تاثیرگذار و راهگشا باشد.
سومین سالانه هنرهای شهری «بهارستان» به همت سازمان زیباسازی شهر تهران در بهار سال 1397 در سطح شهر تهران برگزار شده است.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه