اقبال شاکری، عضو چهارمین دوره شورای اسلامی شهر تهران:

بهارستان ایجاد شرایط بهتر برای جذب گردشگر است

اقبال شاکری، عضو چهارمین دوره شورای اسلامی شهر تهران گفت: ما باید هنر را به صورت هنرمندانه در شهر به مرحله اجرا برسانیم تا این امر تاثیر خوبی در زندگی، امنیت و آرامش مردم داشته باشد.
 

اقبال شاکری، عضو چهارمین دوره شورای اسلامی شهر تهران گفت: ما باید هنر را به صورت هنرمندانه در شهر به مرحله اجرا برسانیم تا این امر تاثیر خوبی در زندگی، امنیت و آرامش مردم داشته باشد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهرداری تهران اقبال شاکری عضو چهارمین دوره شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به برگزاری سومین سالانه هنرهای شهری «بهارستان» و زیبا شدن چهره شهر تهران با آثار تجسمی اظهار داشت: برنامه های سازمان زیباسازی در سال های گذشته مخصوصا در مراکز عمومی، بوستان ها، حاشیه های شهر شدت بیشتری داشت.
او با اشاره به اقدامات سازمان زیباسازی در شهر تهران در خصوص عید، افزود: بر اساس مشاهداتی که در شهر تهران داشتم بر این باورم که فعالیت های این سازمان نسبت به سال گذشته کمرنگ تر بوده است.
عضو چهارمین دوره شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه تابلوهای تبلیغاتی نوروز در سال های گذشته پررنگ تر بود، گفت: امروز کلیات شهرداری تحت تاثیر برنامه های کلی شهرداری تهران است به گونه ای که در بسیاری از حوزه ها شاهد افت بوده ایم.
شاکری با اشاره به اینکه سال گذشته هم در دانشگاه امیرکبیر درختان خشک شده را به شکل بسیار زیبایی طراحی شد، تصریح کرد: شهرداری تهران برای جذب گردشگر باید شرایط خوبی را فراهم کند هرچند که شهرداری تهران برای بهبود تلاش های زیادی می کند.
او با تاکید بر اینکه شهرداری تهران نباید وارد کار تخصصی تصدی گری شود بلکه باید در سازمان دهی و حمایت برخی از کارها را انجام دهد، گفت: سازمان زیباسازی باید در مراکز محل بازدید گردشگران فعالیت هایی را به صورت عمیق تر انجام دهد تا بدین وسیله شاهد افزایش گردشگر در شهر تهران باشیم.
عضو چهارمین دوره شورای اسلامی شهر تهران یادآور شد: سازمان زیباسازی در بحث جداره سازی به جای هزینه های هنگفت باید در قوی تر کردن محله های بازدید گردشگران فعالیت هایی انجام دهد.
شاکری تاکید کرد: برخی از اقداماتی که در شهر انجام شده ابتکار بسیار خلاقانه ای بود که قابل قبول است، معتقدم اقداماتی که در شهر انجام می شود باید با فرهنگ و سنت ما همخوانی داشته باشد.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • آقای محمدرضا بمانیان و خانم فریال احمدی این کتاب شامل 5 فصل اصلی (1- طراحی منظر، 2- اکولوژی منظر، 3- برنامه ریزی منظر، 4- مرمت منظر، 5- روش ها در طراحی منظر) می باشد که…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه