ابوالفضل قناعتی عضو چهارمین دوره شورای اسلامی شهر تهران:

بهارستان ایده ای نو در شهر تهران است

عضو چهارمین دوره شورای اسلامی شهر تهران گفت: شرایط تهران در ایام عید برای استقبال از میهمانان نوروزی بسیار خوب است به همین منظور باید هر ساله اقدامات بهتری در راستای جذب گردشگر در شهر انجام شود.
 

عضو چهارمین دوره شورای اسلامی شهر تهران گفت: شرایط تهران در ایام عید برای استقبال از میهمانان نوروزی بسیار خوب است به همین منظور باید هر ساله اقدامات بهتری در راستای جذب گردشگر در شهر انجام شود.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهرداری تهران ابوالفضل قناعتی عضو چهارمین دوره شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اقدامات سازمان زیباسازی در سال گذشته و سومین سالانه هنرهای شهری «بهارستان» و زیبا شدن چهره شهر تهران با آثار تجسمی، اظهار داشت: هرساله برخی از برنامه های شهرداری تهران به صورت تکراری و صنواتی در برج میلاد و فضاهای شهر تهران برگزار می شود در حالی که باید تغییراتی در برنامه ها دیده شود.
او افزود: اجرای برخی از برنامه ها باعث می شود که عده ای از مردم شهرستان ها که به تهران می آیند از طریق این برنامه ها از ظرفیت های شهر تهران استفاده کنند. بر این باورم که شهرداری تهران نتوانست همانند گذشته از ظرفیت های تهران بهره لازم را ببرد.
عضو چهارمین دوره شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر اینکه برنامه های سازمان زیباسازی شهرداری تهران نسبت به سال گذشته کمی ضعیف تر بوده است، گفت: در سال گذشته شهرداری تهران فعالیت های بهتری انجام داده بود اما امسال در ایام عید بسیاری از برنامه ها در مناطق مختلف محدود شده بود.
قناعتی با اشاره به مشکلات ترافیکی و آلودگی هوای شهر تهران تصریح کرد: مسوولان در ایام عید که تهران خلوت تر می شود باید از این فرصت استفاده کنند و فضای مناسبی را برای گردش در شهر فراهم کنند.
او با بیان اینکه بهارستان در شهر تهران یک فرآیند خوب بود، گفت: باید زمینه ای فراهم گردد که هر ساله شرایط بهتر شود و مردم و گردشگران داخلی و خارجی بتوانند به خوبی از شهر تهران بازدید کنند. عید بهترین زمان است تا ما تهران را به خوبی به مردم معرفی کنیم.
عضو چهارمین دوره شورای اسلامی شهر تهران یادآور شد: تهران دارای توانمندی های زیادی است به همین منظور باید بر اساس امکانات و مقیاس این شهر برای تهران برنامه ریزی کرد. تهران فضاهای تفریحی زیادی دارد اما با این وجود امسال برای شناساندن مراکز تفریحی تلاش زیادی انجام نشد.
قناعتی با بیان اینکه طراحی بر روی درختان خشک شده شهر ایده خوبی بوده است، گفت: هر کار تازه ای که به زیبایی شهر کمک کند، خوب است اما نباید کارهای گذشته کاهش یابد چراکه اقدامات انجام شده در سالهای گذشته به جذب گردشگر کمک فراوانی می کرد.

تبلیغات فرهنگی

آمار و اطلاعات

نگارخانه