سید محمود میرلوحی رییس کمیته اقتصاد و تنظیم مقررات شورای اسلامی شهر تهران:

بهارستان شادی را به مردم تهران هدیه می دهد

رییس کمیته اقتصاد و تنظیم مقررات شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش گفت: باید در شهر تهران اقدامات گسترده ای صورت گیرد چراکه تهران ظرفیت بالایی برای ایجاد مراکز تفریحی دارد.
 

رییس کمیته اقتصاد و تنظیم مقررات شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش گفت: باید در شهر تهران اقدامات گسترده ای صورت گیرد چراکه تهران ظرفیت بالایی برای ایجاد مراکز تفریحی دارد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهرداری تهران سید محمود میرلوحی رییس کمیته اقتصاد و تنظیم مقررات شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش با اشاره به اقدامات سازمان زیباسازی در سال گذشته و سومین سالانه هنرهای شهری «بهارستان» و زیبا شدن چهره شهر تهران با آثار تجسمی اظهار داشت: شورای شهر پنجم در این دوره جدید به موضوع سیما و منظر و همچنین معماری و نماهای شهری بسیار توجه کرده و باور دارد که سازمان زیباسازی می تواند در این خصوص اقدامات ویژه ای انجام دهد.
او افزود: در شهر تهران مسوولان باید به اجرای طرح تفضیلی توجه داشته باشند و با رعایت مقررات ساخت و ساز شهر تهران را به زیبایی برسانند.
رییس کمیته اقتصاد و تنظیم مقررات شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش با بیان اینکه چهره شهر تهران بسیار بی روح و جان شده است، گفت: باید این شهر خشن را با برنامه هایی که در حوزه فضای سبز، نظم ساخت و سازها و همچنین بهبود نماهای شهری داریم، ساماندهی کنیم.
میرلوحی ادامه داد: بحث تبلیغات باید بیشتر در دستور کار قرار گیرد تا بدین وسیله درآمد بیشتری برای شهر حاصل شود. رسیدن به این هدف نیازمند یک کار دقیق و کارشناسی شده است.
این مقام مسوول با اشاره به موضوع هزینه کرد در شهر تهران گفت: باید اقداماتی که باعث ایجاد شادی و نشاط در شهر تهران می شود را به مرحله اجرا برسانیم، با این اتفاق مردم در شهر احساس آرامش و امنیت بیشتری خواهند داشت.
او با تاکید بر اینکه در شهر تهران باید کارهای زیادی انجام شود، افزود: ایجاد نوروزگاه توسط شهرداری تهران در بلوار کشاورز و 17 نقطه شهر تهران ایده بسیار خوبی بود، این فعالیت ها می تواند شروع خوبی برای رسیدن به هدف باشد و باعث شود که در ایام نوروز و جشن های ملی و مذهبی کارهای بیشتری در این زمینه صورت گیرد.
رییس کمیته اقتصاد و تنظیم مقررات شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش گفت: اقدام سازمان زیباسازی در خصوص ساماندهی درختان خشکیده شهر تهران و همچنین نورپردازی در میادین اصلی شهر بسیار جذاب بود به همین منظور معتقدم هرچه کارهای بیشتری در شهر انجام شود شادی بیشتری در شهر نمایان خواهد شد.
میرلوحی افزود: سازمان زیباسازی شهر تهران در بحث نصب المان های مختلف می تواند در شهر اقدامات بسیار مهم و تاثیرگذاری انجام دهد. در این شهر مردم از نشاط اجتماعی برخوردار نیستند به همین منظور باید با هزینه های کم شادی را به مردم هدیه دهیم.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • نام کتاب: مجموعه تهران پژوهی 1 و 2 ناشر: دفتر پژوهش­های  فرهنگی تهیه شده در: معاونت برنامه­ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران - مدیریت مطالعات و آموزش - واحد آموزش شمارگان: از هر عنوان…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه