سید محمود میرلوحی رییس کمیته اقتصاد و تنظیم مقررات شورای اسلامی شهر تهران:

بهارستان شادی را به مردم تهران هدیه می دهد

رییس کمیته اقتصاد و تنظیم مقررات شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش گفت: باید در شهر تهران اقدامات گسترده ای صورت گیرد چراکه تهران ظرفیت بالایی برای ایجاد مراکز تفریحی دارد.
 

رییس کمیته اقتصاد و تنظیم مقررات شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش گفت: باید در شهر تهران اقدامات گسترده ای صورت گیرد چراکه تهران ظرفیت بالایی برای ایجاد مراکز تفریحی دارد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهرداری تهران سید محمود میرلوحی رییس کمیته اقتصاد و تنظیم مقررات شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش با اشاره به اقدامات سازمان زیباسازی در سال گذشته و سومین سالانه هنرهای شهری «بهارستان» و زیبا شدن چهره شهر تهران با آثار تجسمی اظهار داشت: شورای شهر پنجم در این دوره جدید به موضوع سیما و منظر و همچنین معماری و نماهای شهری بسیار توجه کرده و باور دارد که سازمان زیباسازی می تواند در این خصوص اقدامات ویژه ای انجام دهد.
او افزود: در شهر تهران مسوولان باید به اجرای طرح تفضیلی توجه داشته باشند و با رعایت مقررات ساخت و ساز شهر تهران را به زیبایی برسانند.
رییس کمیته اقتصاد و تنظیم مقررات شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش با بیان اینکه چهره شهر تهران بسیار بی روح و جان شده است، گفت: باید این شهر خشن را با برنامه هایی که در حوزه فضای سبز، نظم ساخت و سازها و همچنین بهبود نماهای شهری داریم، ساماندهی کنیم.
میرلوحی ادامه داد: بحث تبلیغات باید بیشتر در دستور کار قرار گیرد تا بدین وسیله درآمد بیشتری برای شهر حاصل شود. رسیدن به این هدف نیازمند یک کار دقیق و کارشناسی شده است.
این مقام مسوول با اشاره به موضوع هزینه کرد در شهر تهران گفت: باید اقداماتی که باعث ایجاد شادی و نشاط در شهر تهران می شود را به مرحله اجرا برسانیم، با این اتفاق مردم در شهر احساس آرامش و امنیت بیشتری خواهند داشت.
او با تاکید بر اینکه در شهر تهران باید کارهای زیادی انجام شود، افزود: ایجاد نوروزگاه توسط شهرداری تهران در بلوار کشاورز و 17 نقطه شهر تهران ایده بسیار خوبی بود، این فعالیت ها می تواند شروع خوبی برای رسیدن به هدف باشد و باعث شود که در ایام نوروز و جشن های ملی و مذهبی کارهای بیشتری در این زمینه صورت گیرد.
رییس کمیته اقتصاد و تنظیم مقررات شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش گفت: اقدام سازمان زیباسازی در خصوص ساماندهی درختان خشکیده شهر تهران و همچنین نورپردازی در میادین اصلی شهر بسیار جذاب بود به همین منظور معتقدم هرچه کارهای بیشتری در شهر انجام شود شادی بیشتری در شهر نمایان خواهد شد.
میرلوحی افزود: سازمان زیباسازی شهر تهران در بحث نصب المان های مختلف می تواند در شهر اقدامات بسیار مهم و تاثیرگذاری انجام دهد. در این شهر مردم از نشاط اجتماعی برخوردار نیستند به همین منظور باید با هزینه های کم شادی را به مردم هدیه دهیم.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه