سیاوش طهمورث:

«بهارستان» هنرمندان جوان را به آینده خوشبین می‌کند

بازیگر پیشکسوت تئاتر و سینما معتقد است، سالانه هنرهای شهری «بهارستان» هنرمندان جوان را به آینده کاری خود خوشبین کرده است.
 

بازیگر پیشکسوت تئاتر و سینما معتقد است، سالانه هنرهای شهری «بهارستان» هنرمندان جوان را به آینده کاری خود خوشبین کرده است.
به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، سیاوش طهمورث بازیگر و کارگردان تئاتر، سینما و تلویزیون درباره برگزاری سومین سالانه هنرهای شهری «بهارستان» و زیبا شدن ظاهر شهر تهران توسط انواع هنرهای تجسمی متذکر شد: این نوع طرح‌های فرهنگی، مانند «بهارستان» در ارتقای روحیه مردم و توجه آنها به مسائل هنری بسیار موثر و کارا هستند. «بهارستان» می تواند مردم عادی را با هنرهای کمتر دیده شده، مثل مجسمه‌سازی و نقاشی آشنا کنند و باعث معرفی این هنرها در میان جامعه شود.
این کارگردان ضمن اشاره به دلگرمی هنرمند جوان در قبال برگزاری سالانه «بهارستان» افزود: موقعی که از جوان‌های هنرمند برای عملیاتی شدن این رویداد هنری دعوت به همکاری می‌شود؛ باعث دلگرمی این هنرمندان جوان خواهد شد که با انگیزه به آینده کاری خود خوشبین شوند.
سومین سالانه هنرهای شهری «بهارستان» به همت سازمان زیباسازی شهر تهران در بهار سال 1397 در سطح شهر تهران برگزار شده است.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • "همشهری معماری" در شماره نهم خود که آبان ماه 90 منتشر گردید به موضوعات مختلفی در ارتباط با سازمان زیباسازی پرداخت برای مشاهده آنها اینجا و اینجا و اینجا را کلیک فرمائید "همشهری معماری" در شماره…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه