بنفشه احمدزاده:

بازخوردهای خوب مردمی برای هنرمندان «بهارستان» انرژی به همراه داشت

بنفشه احمدزاده معتقد است، بازخوردهای مردم نسبت به بخش تخم‌مرغ‌های رنگی «بهارستان» را عامل مهمی در افزایش میزان انگیزه و انرژی هنرمندان این بخش دانست.
 

بنفشه احمدزاده معتقد است، بازخوردهای مردم نسبت به بخش تخم‌مرغ‌های رنگی «بهارستان» را عامل مهمی در افزایش میزان انگیزه و انرژی هنرمندان این بخش دانست.
به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، بنفشه احمدزاده از هنرمندان بخش تخم‌مرغ‌های نوروزی سومین سالانه هنرهای شهری «بهارستان»، طرح تخم‌مرغ‌های رنگی را گامی موثر در راستای بهبود فضای تهران دانست و در این باره گفت: به نظر من تخم‌مرغ‌های رنگی طرح بسیار خوب و موثری است که توانسته طی این سال‌ها فضای مناسب‌تری را برای تهران فراهم آورد و بازخوردهای بسیار خوبی را نیز از سوی مردم دریافت کند.
او افزود: من در تمام دوره‌های، تخم‌مرغ‌های رنگی حضور داشته‌ام به همین خاطر فکر می‌کنم که در این دوره تنوع آثار بهتر از قبل بود و به جز هنرمندان جوان‌تر که در حال کسب تجربه هستند، می‌توان کارهای خوب و به دور از کلیشه‌ای را در سطح شهر دید.
این هنرمند بر لزوم توجه به بخش‌های مدیریتی این رویداد تأکید کرد و گفت: هنرمند به عنوان خالق هنر نیازمند توجه از سوی مسئولان و به دست آوردن فضای مناسب برای دیده شدن است به همین خاطر سالانه «بهارستان» و بخش تخم‌مرغ‌های رنگی اتفاق خوبی است اما قطعاً برای اجرای چنین برنامه‌هایی لازم است که برنامه‌ریزی‌های مناسبی نیز صورت پذیرد.
احمدزاده بازخورد مردم نسبت به آثار تخم‌مرغ‌های رنگی را بیانگر موفقیت این بخش دانست و اظهار کرد: در تمام دوره‌ها، بازخورد و توجه مردم نسبت به آثار «بهارستان» بسیار عالی بود. امسال نیز من برخوردهای بسیار خوب و پر انرژی را از مردم دیدم تا جایی که عده بسیار زیادی از دختران نوجوان با اثر من عکس انداختند و از آن لذت بردند که برای من احساس فوق‌العاده‌ای به همراه داشت.
او در خصوص طرح اجرایی خود در این دوره از تخم‌مرغ‌های نوروزی گفت: از آنجایی که نوروز مراسمی باستانی است من نیز داستانی اصیل و ایرانی را از شاهنامه انتخاب کردم. این اثر روایت ازدواج دو شخصیت در شاهنامه است. من سعی کردم، در این اثر شروع زندگی و ازدواج را با بهارهمسو نشان دهم.
این هنرمند تصریح کرد: شاید محدود شدن مناطق نصب تخم‌مرغ‌های رنگی بتواند در بیشتر دیده شدن آثار مثبت عمل کند، زیرا به دلیل پراکندگی آثار بازخورد این طرح نسبت به دوره‌های قبل کاهش یافت در حالی که طی دوره‌های گذشته نمایش آثار به صورت متمرکز در مرکز شهر بسیار بیشتر سبب دیده شدن آن‌ها شد.
سومین سالانه هنرهای شهری «بهارستان» به همت سازمان زیباسازی شهر تهران در بهار سال 1397 در سطح شهر تهران برگزار شده است.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • نام کتاب: مجموعه تهران پژوهی 1 و 2 ناشر: دفتر پژوهش­های  فرهنگی تهیه شده در: معاونت برنامه­ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران - مدیریت مطالعات و آموزش - واحد آموزش شمارگان: از هر عنوان…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه