احمد انصاری:

زیبایی در شهر برای همه شهروندان مهم است

احمد انصاری با مثبت ارزیابی کردن برگزاری سالانه «بهارستان» گفت: اینکه شهر با آثار هنری زیبا شود برای همه شهروندان مهم است.
 

احمد انصاری با مثبت ارزیابی کردن برگزاری سالانه «بهارستان» گفت: اینکه شهر با آثار هنری زیبا شود برای همه شهروندان مهم است.
به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، احمد انصاری کارگردان جوان سینما درباره عملیاتی شدن سومین سالانه هنرهای شهری «بهارستان» و زیبا شدن چهره ظاهری شهر تهران توسط انواع هنرهای تجسمی متذکر شد: برای همه شهروندان زیبا شدن شهر محل زندگی‌شان امر بسیار مهمی است و من هم موقعی که می‌بینیم این طرح باعث شده هنرهای موزه‌ای و گالری‌ها، به سطح شهر آمده، حس خوبی دارم.
کارگردان «هاری» با تاکید بر تداوم این رویداد هنری در مناسبت‌های مختلف و در سال‌های بعد گفت: می‌شود با برنامه‌ریزی درست در سایر اعیاد و مناسبت‌های فرهنگی، ملی و مذهبی از این طرح بهره‌برداری کرد. این موضوع باعث خواهد شد حال شهروندان در تمامی ایام سال همچون فصل بهار خوب و بانشاط باشد. البته امیدوارم از دیگر هنرها نیز در این سالانه بیشتر استفاده شود تا سواد بصری شهروندان نیز بالاتر رود.
سومین سالانه هنرهای شهری «بهارستان» به همت سازمان زیباسازی شهر تهران در بهار سال 1397 در سطح شهر تهران برگزار شده است.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • سیروس قائم مقامی درسال 1308 در شهر کرج متولد شد . وی مجسمه‌سازی را زیر نظر مستقیم پروفسور مارینو مارینی - مجسمه ساز مشهور ایتالیایی فرا گرفت و در این دوران از شاگردان ممتاز او…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه