ساناز کریمی طاری:

تخم‌مرغ‌های رنگی حال و هوایی متفاوت به شهر می‌دهند

یک هنرمند فضای شهری برگزاری بخش تخم‌مرغ‌های رنگی را اتفاق مثبتی در درون شهر تهران دانست و گفت: معتقدم که تخم‌مرغ‌های رنگی در آستانه سال نو و نوروز حال و هوای تازه‌ای به شهر می‌بخشد که برای مردم و شهروندان ضروری است.
 

یک هنرمند فضای شهری برگزاری بخش تخم‌مرغ‌های رنگی را اتفاق مثبتی در درون شهر تهران دانست و گفت: معتقدم که تخم‌مرغ‌های رنگی در آستانه سال نو و نوروز حال و هوای تازه‌ای به شهر می‌بخشد که برای مردم و شهروندان ضروری است.
به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، ساناز کریمی طاری، از هنرمندان سومین سالانه هنرهای شهری بهارستان، اجرای طرح تخم‌مرغ‌های رنگی را اتفاقی مثبت در درون شهر تهران دانست و در این باره گفت: این نخستین سالی بود که من در طرح تخم‌مرغ‌های رنگی حضور داشتم اما حتی در سال‌های قبل نیز به عنوان مخاطب این رویداد زیبا و جذاب را دنبال می‌کردم، زیرا معتقدم که این رویداد در آستانه سال نو و نوروز حال و هوای تازه‌ای به شهر می‌بخشد که برای مردم و شهروندان ضروری است.
او افزود: در این دوره از تخم‌مرغ‌های رنگی حجم قابل توجهی از آثار وارد شهر شدند همین امر نیز سبب شد که حضور ملموسی را از آنان شاهد باشیم.
این هنرمند تصریح کرد: بازخورد مردم در مواجهه با اجرای آثار تخم‌مرغ‌های رنگی بسیار خوب بود به نحوی که من از آن بسیار لذت بردم و به عنوان یک هنرمند فکر می‌کنم که شور و اشتیاق مردم یکی از جنبه‌های جذاب تخم‌مرغ‌های رنگی بود.
کریمی طاری بر لزوم افزایش آثار هنری در شهر تهران تأکید کرد و گفت: امیدوارم که شاهد رشد هر چه بیشتر آثار هنری در شهر باشیم زیرا فضای خاکستری شهر تهران نیازمند چنین اقداماتی است و باید به آن توجه شود.
او ضمن ابراز خرسندی از طرح‌های سازمان زیباسازی در راستای بهبود شرایط تهران، بیان کرد: افزایش تعداد آثار هنری به صورت مستقیم بر روحیه مردم و شهروندان موثر است، به همین خاطر ورود سازمان زیباسازی به این بخش و اجرای طرح‌های خلاقانه‌ای چون تخم‌مرغ‌های رنگی جای تقدیر دارد.
این هنرمند درباره طرح اجرایی خود در این دوره از تخم‌مرغ‌های رنگی توضیح داد: من در این دوره از بهارستان طرح هفت سین را با توجه به تم نوروزی و بهاری آن انتخاب کردم البته در اجرای این اثر از رنگ‌ها به صورت لکه‌ای بهره بردم تا هر چه بیشتر دیده شوند.
سومین سالانه هنرهای شهری «بهارستان» به همت سازمان زیباسازی شهر تهران در بهار سال 1397 در سطح شهر تهران برگزار شده است.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • نام کتاب: مجموعه تهران پژوهی 1 و 2 ناشر: دفتر پژوهش­های  فرهنگی تهیه شده در: معاونت برنامه­ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران - مدیریت مطالعات و آموزش - واحد آموزش شمارگان: از هر عنوان…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه