هادی عطایی:

«بهارستان» رویدادی درست و خلاقانه است

هادی عطایی بازیگر، سالانه هنرهای شهری بهارستان را رویدادی درست و خلاقانه برای تغییر در فضای شهری دانست.
 

هادی عطایی بازیگر، سالانه هنرهای شهری بهارستان را رویدادی درست و خلاقانه برای تغییر در فضای شهری دانست.
به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، هادی عطایی بازیگر و کارگردان تئاتر درباره برگزاری سومین سالانه هنرهای شهری بهارستان و زیبا شدن شهر تهران توسط انواع هنرهای تجسمی گفت: استفاده درست و به جا از این نوع طرح‌های فرهنگی و هنری مانند بهارستان در ارتقای روحیه و دیدگاه مردم و توجه آنها به مسائل هنری بسیار موثر و کاربردی است. این رویداد می‌توانند مردم عادی را با هنرهای کمتر شناخته شده‌ای مثل مجسمه‌سازی و نقاشی آشنا کند و بنابراین طرح درست و خلاقانه‌ای است.
این بازیگر با اشاره به دلگرمی و امیدواری هنرمندان جوان در جهت حضور در برگزاری موثر طرح بهارستان افزود: موقعی که از جوان‌های هنرمند و خوش فکر و با انگیزه برای عملیاتی شدن این رویداد هنری دعوت به همکاری می‌شود، باعث دلگرمی این هنرمندان می‌شود که با انگیزه به آینده خوشبین شوند و بتوانند آثار مهم و تاثیرگذاری را ارائه کنند.
سومین سالانه هنرهای شهری «بهارستان» به همت سازمان زیباسازی شهر تهران در بهار سال 1397 در سطح شهر تهران برگزار شده است.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • نام کتاب:کارنامه طرح­های مطالعاتی سازمان زیباسازی شهر تهران-89-1368 ناشر:پژوهشکده فرهنگ، هنر و معماری جهاد دانشگاهی تهیه شده در: معاونت برنامه­ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران- مدیریت مطالعات و آموزش-واحد آموزش با همکاری پژوهشکده فرهنگ،…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه