حسین قناعت:

توسعه نیاز به افزایش آگاهی‌های مردم دارد

حسین قناعت کارگردان سینما معتقد است، توسعه نیاز به افزایش آگاهی در جامعه دارد و سالانه بهارستان این آگاهی را با هنر در سطح شهر گسترش داده است.
 

حسین قناعت کارگردان سینما معتقد است، توسعه نیاز به افزایش آگاهی در جامعه دارد و سالانه بهارستان این آگاهی را با هنر در سطح شهر گسترش داده است.
به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، حسین قناعت کارگردان سینما و تلویزیون درباره برگزاری سومین سالانه هنرهای شهری بهارستان و زیبا شدن شهر تهران با آثار تجسمی را مثبت ارزیابی کرد و گفت: هنر همواره جزو لاینفک زندگی مردم بوده و بسیار خوب است که مسئولین شهری هنر را به صورت خودجوش به داخل خیابان‌های شهر در قالب سالانه بهارستان آورده‌اند.
کارگردان «زخم شانه حوا» با اشاره به اهمیت این نوع رویدادهای هنری در رشد فکری و فرهنگی مردم افزود: هر جامعه‌ای برای سرعت بیشتر در مسیر توسعه، نیاز به افزایش آگاهی‌های مردم دارد. بهارستان با آثار قابل تاملی که از سوی هنرمندان در سطح شهر ارائه شده این آگاهی را در سطح شهر گسترش داده است و قطعا تاثیرگذار خواهد بود. مطمئنم جدی‌تر شدن سالانه بهارستان در سال‌های آتی و مشارکت تعداد بیشتری از هنرمندان به سود این آگاهی افزایی خواهد بود.
سومین سالانه هنرهای شهری «بهارستان» به همت سازمان زیباسازی شهر تهران در بهار سال 1397 در سطح شهر تهران برگزار شده است.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • ماه نامه "همشهری ماه" شماره 84 که در مهر 90  انتشار یافت صفحاتی را به موضوع "زیبایی شهر، عینیت عدالت برای شهروندان" اختصاص داد برای بارگزاری این مطلب اینجا را کلیک کنید دو ماه نامه…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه