صالح میرزا آقایی:

بسط و گسترش هنر در میان مردم قابل تقدیر است

بازیگر باسابقه عرصه هنرهای نمایشی معتقد است، بهارستان هنر را در میان شهروندان گسترش می‌دهد و از این جهت رویداد قابل تقدیری است.
 

بازیگر باسابقه عرصه هنرهای نمایشی معتقد است، بهارستان هنر را در میان شهروندان گسترش می‌دهد و از این جهت رویداد قابل تقدیری است.
به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، صالح میرزا آقایی بازیگر باسابقه تئاتر، سینما و تلویزیون زیبا شدن شهر تهران توسط انواع هنرهای تجسمی در سومین سالانه هنرهای شهری بهارستان را فعالیتی ارزنده دانست و گفت: زیبایی و تغییر در ماهیت هر پدیده مادی و معنوی مسئله بسیار مهمی در فطرت انسان‌ها است و همه نسبت به آن گرایش دارند. رویدادهای هنری مثل بهارستان که چند سالی است درآستانه فصل بهار برگزار می‌شود، باعث خواهد شد که هنر در بین مردم عامه بسط و گسترش پیدا کند و مردم با هنرهای کمتر دیده شده از نزدیک و در کوچه و خیابان آشنا شوند و نسبت به آن توجه بیشتری داشته باشند.
بازیگر "فصل نرگس" در بخش دیگر سخانش ضمن اشاره به لزوم استفاده از سایر قابلیت‌های هنرهای حجمی و تجسمی در بهارستان افزود: به نظرم زبان هنر فراگیر و همه فهم است و باید از نقاشی و مجسمه‌سازی بیشتر از این در سطح شهر استفاده شود و پرتره و مجسمه بزرگان اهل ادب، فرهنگ و هنر زینت بخش خیابان‌های شهرمان شوند.
سومین سالانه هنرهای شهری «بهارستان» به همت سازمان زیباسازی شهر تهران در بهار سال 1397 در سطح شهر تهران برگزار شده است.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه