چاپ کردن این صفحه
صالح میرزا آقایی:

بسط و گسترش هنر در میان مردم قابل تقدیر است

بازیگر باسابقه عرصه هنرهای نمایشی معتقد است، بهارستان هنر را در میان شهروندان گسترش می‌دهد و از این جهت رویداد قابل تقدیری است.
 

بازیگر باسابقه عرصه هنرهای نمایشی معتقد است، بهارستان هنر را در میان شهروندان گسترش می‌دهد و از این جهت رویداد قابل تقدیری است.
به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، صالح میرزا آقایی بازیگر باسابقه تئاتر، سینما و تلویزیون زیبا شدن شهر تهران توسط انواع هنرهای تجسمی در سومین سالانه هنرهای شهری بهارستان را فعالیتی ارزنده دانست و گفت: زیبایی و تغییر در ماهیت هر پدیده مادی و معنوی مسئله بسیار مهمی در فطرت انسان‌ها است و همه نسبت به آن گرایش دارند. رویدادهای هنری مثل بهارستان که چند سالی است درآستانه فصل بهار برگزار می‌شود، باعث خواهد شد که هنر در بین مردم عامه بسط و گسترش پیدا کند و مردم با هنرهای کمتر دیده شده از نزدیک و در کوچه و خیابان آشنا شوند و نسبت به آن توجه بیشتری داشته باشند.
بازیگر "فصل نرگس" در بخش دیگر سخانش ضمن اشاره به لزوم استفاده از سایر قابلیت‌های هنرهای حجمی و تجسمی در بهارستان افزود: به نظرم زبان هنر فراگیر و همه فهم است و باید از نقاشی و مجسمه‌سازی بیشتر از این در سطح شهر استفاده شود و پرتره و مجسمه بزرگان اهل ادب، فرهنگ و هنر زینت بخش خیابان‌های شهرمان شوند.
سومین سالانه هنرهای شهری «بهارستان» به همت سازمان زیباسازی شهر تهران در بهار سال 1397 در سطح شهر تهران برگزار شده است.