حسینی مکارم، سرپرست شهرداری:

برگزاری آیین های نوروزی حفظ میراث معنوی کشور

سمیع الله حسینی مکارم، سرپرست شهرداری تهران گفت: رویکردهای سازمان زیباسازی نسبت به اینکه منظر شهری را بهبود می بخشد و از المان های فرهنگی کشور و تمدن ایرانی استفاده می کند بسیار خوب است.
 

سمیع الله حسینی مکارم، سرپرست شهرداری تهران گفت: رویکردهای سازمان زیباسازی نسبت به اینکه منظر شهری را بهبود می بخشد و از المان های فرهنگی کشور و تمدن ایرانی استفاده می کند بسیار خوب است.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهرداری تهران او با اشاره به اقدامات سازمان زیباسازی در سال گذشته و سومین سالانه هنرهای شهری «بهارستان» اظهار داشت: یکی از اقدامات بسیار خوب سازمان زیباسازی شهرداری برگزاری نوروزگاه در بلوار کشاورز بود.
مکارم با بیان اینکه یکی از مهمترین مسائلی که ما در میراث معنوی کشور داریم احیا و پاسداشت میراث ناملموسمان است، افزود: موضوع پاسداشت آیین های نوروزی یکی از مهمترین موضوعات میراث معنوی و فرهنگی کشور است.
سرپرست شهرداری تهران با تاکید بر اینکه در ایام عید برگزاری آیین های نوروزی باعث شادی و نشاط مردم می شود، گفت: یکی از وظایف شهرداری تهران در بعد اجتماعی و فرهنگی این است که بتواند شادابی و نشاط را در شهر به مردم هدیه دهد، بی شک این اتفاق امسال در شهر تهران به خوبی رخ داد.
حسینی مکارم با اشاره به اینکه سازمان زیباسازی شهرداری تهران یکی از متولیان اصلی برگزاری مراسم های متفاوت در نوروز امسال بوده است، تصریح کرد: مردم از جشنواره هایی که در شهر برگزار شد رضایت خوبی داشتند، این اتفاق نشان می دهد که شهرداری تهران در فعالیت های اجتماعی و فرهنگی و رویکرد بسیار خوبی دارد.
او به اقدام سازمان زیباسازی شهرداری تهران به مناسبت هفته بزرگداشت مقام زن که تصاویری از زنان نامدار تاریخ ایران را بر روی بیلبوردها و بنرهای سطح شهر نصب کرده بود، اشاره کرد و گفت: یکی از اقدامات بسیار ارزنده و مهم سازمان زیباسازی که مردم از آن رضایت زیادی داشتند پاسداشت و گرامیداشت مقام زن موفق کشور ایران بود که جلوه بسیار خوبی داشت.
سرپرست شهرداری تهران ادامه داد: بخشی از جامعه پذیرای هنرای خوب سازمان زیباسازی است.امیدواریم که این سازمان در شادابی و نشاط مردم با ارائه هنرهای متفاوت موفق باشد.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه