خسرو امیرصادقی:

بهارستان حس همدلی را به سطح شهر آورد

بازیگر و تهیه‌کننده سینما معتقد است؛ آثار هنری سالانه هنرهای شهری بهارستان، حس همدلی را در میان هنرمندان و شهروندان تهرانی ایجاد کرد.
 

بازیگر و تهیه‌کننده سینما معتقد است؛ آثار هنری سالانه هنرهای شهری بهارستان، حس همدلی را در میان هنرمندان و شهروندان تهرانی ایجاد کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، خسرو امیرصادقی بازیگر و تهیه‌کننده سینما و تلویزیون با مثبت ارزیابی کردن برگزاری سومین سالانه هنرهای شهری بهارستان و زیبا شدن شهر تهران با انواع هنرهای تجسمی گفت: اجرایی شدن این نوع رویدادهای فرهنگی و هنری در ارتقای روحیه و دیدگاه مردم و توجه آنها به مسائل هنری بسیار موثر و کاربردی است. رویداد بهارستان می‌توانند مردم را با هنرهای کمتر شناخته شده‌ای مثل مجسمه‌سازی و نقاشی آشنا کنند و از این رو طرح درست و خلاقانه‌ای است.
بازیگرمجموعه تلویزیونی پایتخت با اشاره به زیبایی‌های فصل بهار و تلفیق آن با آثار هنری در بهارستان افزود: هم‌زمانی بهار و آثاری که در این رویداد هنری عرضه می‌شوند، چهره شهرمان را به طور مضاعفی زیبا کرده است و در ضمن باعث ایجاد حس همدلی در میان شهروندان شده است. از سوی دیگر حس دلگرمی و امیدواری برای هنرمند جوان نسبت به هنر و کارشان ایجاد کرده است.
سومین سالانه هنرهای شهری «بهارستان» به همت سازمان زیباسازی شهر تهران در بهار سال 1397 در سطح شهر تهران برگزار شده است.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • مطالعه، بررسی و تهیه ضوابط و دستورالعمل های اجرایی کاربرد رنگ در منظر شهری با توجه به نیاز شهرداری به تحقیقات در حوزه رنگ ‌آمیزی شهری، پروژه مطالعاتی تدوین دستورالعمل‌های اجرایی کاربرد رنگ در منظر…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه