شهروز دل افکار:

بهارستان مردم را با هنرهای تجسمی آشنا کرد

شهروز دل افکار بازیگر، آشنایی مردم با هنرهای تجسمی را در سالانه هنرهای شهری بهارستان قابل توجه دانست و خواستار رویکرد این رویداد هنری به تئاتر شد.
 

شهروز دل افکار بازیگر، آشنایی مردم با هنرهای تجسمی را در سالانه هنرهای شهری بهارستان قابل توجه دانست و خواستار رویکرد این رویداد هنری به تئاتر شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، شهروز دل افکار بازیگر تئاتر و تلویزیون درباره برگزاری سومین سالانه بهارستان و زیبا شدن چهره شهر توسط انواع هنرهای تجسمی گفت: درآغاز فصل بهار موقعی که به خیابان‌ها می‌رویم، تاثیرات موثر این رویداد هنری را در زیبایی چهره شهرمان مشاهده می‌کنیم و کلی لذت می‌بریم. این موضوع نشان می‌دهد که برگزاری سالانه بهارستان موثر است و باعث توجه مردم به هنر نقاشی و مجسمه‌سازی شده است.
این بازیگر با اشاره به لزوم توجه به هنر نمایش در این رویداد هنری تاکید کرد: تئاتر در این چند ساله اخیر بین مردم جایگاه خاص و ویژه‌ای پیدا کرده است و انتظار می‌رود در سالانه بهارستان هم بیشتر مورد رویکرد قرار بگیرد. هنر نمایش می‌تواند بر جذابیت‌های این رویداد بیافزاید و نظر مخاطبان را نیز معطوف به این هنرهای شهری کند.
سومین سالانه هنرهای شهری «بهارستان» به همت سازمان زیباسازی شهر تهران در بهار سال 1397 در سطح شهر تهران برگزار شده است.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • تهیه شده در: معاونت برنامه¬ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران- مدیریت مطالعات و آموزش-واحد آموزش نوبتو سال انتشار:1390 مباحث کتاب: رشد مباحث مربوط به پیاده روی و پیاده راه ها و توجه به عابر…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه