چاپ کردن این صفحه
شهربانو موسوی:

تداوم باعث فرهنگ‌سازی بهارستان می‌شود

بازیگر مجموعه‌های طنز تلویزیونی، تداوم در برگزاری سالانه هنرهای شهری بهارستان را باعث جریان‌سازی فرهنگی این رویداد دانست.
 

بازیگر مجموعه‌های طنز تلویزیونی، تداوم در برگزاری سالانه هنرهای شهری بهارستان را باعث جریان‌سازی فرهنگی این رویداد دانست.
به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، شهربانو موسوی بازیگر باسابقه درباره برگزاری سومین سالانه هنرهای شهری بهارستان و استفاده از انواع هنرهای تجسمی برای زیباسازی شهر تهران گفت: نکته مهم این است که این نوع رویدادهای فرهنگی و هنری که در گذشته مورد توجه نبودند، دارای اهمیت شده‌اند و باعث تغییر روحیه و نگرش مردم نسبت به هنرهای مختلف شده‌اند. طرحی که با حمایت و همراهی سازمان زیباسازی شهر تهران مورد توجه و رویکرد قرار گرفته و در سال‌های اخیر مخاطبان بسیاری هم داشته است.
این بازیگر با اشاره به لزوم بر استمرار برگزاری این نوع رویدادهای هنری خاطر نشان کرد: موقعی این طرح‌ها می‌توانند فرهنگ‌ساز و اثرگذار باشند که برگزاریشان تداوم داشته باشد و هر سال نسبت به سال قبل بهتر برگزار شوند و در مناسبت‌های مختلف هم در سطح شهر اجرا شوند. فکر می‌کنم تداوم و تاثیرگذاری این رویداد در تهران می‌تواند الگویی برای سایر شهرهای کشور نیز باشد.
سومین سالانه هنرهای شهری «بهارستان» به همت سازمان زیباسازی شهر تهران در بهار سال 1397 در سطح شهر تهران برگزار شده است.