مینا نوروزی:

بهارستان در میان هنرمندان جوان ایجاد انگیزه کرده است

بازیگر باسابقه سینما و تلویزیون، ایجاد انگیزه در میان هنرمندان جوان را یکی از مهترین ویژگی‌های سالانه هنرهای شهری بهارستان دانست.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، مینا نوروزی بازیگر باسابقه سینما و تلویزیون زیبا شدن چهره شهر تهران در ایام نوروز را توسط آثار هنری قابل توجه دانست و عنوان کرد: رویدادهای هنری مانند بهارستان که به ارتقای سطح فکری مردم رویکرد دارند، بسیار ارزنده و مهم هستند. این برنامه‌های فرهنگی و هنری باید بیشتر در طول سال برای ایجاد تغییرات زیباشناسی در شهر مورد توجه قرار گیرند تا تاثیرشان بیشتر شود.
این بازیگر با تاکید بر اهمیت حضور جوان‌ها دراجرایی کردن سالانه بهارستان گفت: حضور هنرمندان جوان در اجرایی شدن این رویداد بسیار حائز اهمیت و ارزشمند است، زیرا در میان هنرمندان جوان ایجاد انگیزه می‌کند. از سویی دیگر آنها را برای ارتباط بهتر با مخاطبان آشنا و زمینه رشدشان را مهیا خواهد کرد.
سومین سالانه هنرهای شهری «بهارستان» به همت سازمان زیباسازی شهر تهران در بهار سال 1397 در سطح شهر تهران برگزار شده است.

معرفی کتاب

  • نام کتاب: مجموعه تهران پژوهی 1 و 2 ناشر: دفتر پژوهش­های  فرهنگی تهیه شده در: معاونت برنامه­ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران - مدیریت مطالعات و آموزش - واحد آموزش شمارگان: از هر عنوان…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

بنر لینک کتابخانه

نگارخانه