معاون فرهنگی و هنرهای شهری سازمان زیباسازی شهر تهران خبرداد:

هفت هنرمند در حال اجرای طرح های خود برروی دیوار مترو خزانه هستند

سید مجتبی موسوی، معاون فرهنگی و هنرهای شهری سازمان زیباسازی شهر تهران از اجرای هفت طرح از هفت هنرمند دیوارنگاری بر روی جداره صوتی متروی خزانه در خیابان شهید همدانی خبر داد.
 

سید مجتبی موسوی، معاون فرهنگی و هنرهای شهری سازمان زیباسازی شهر تهران از اجرای هفت طرح از هفت هنرمند دیوارنگاری بر روی جداره صوتی متروی خزانه در خیابان شهید همدانی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، مجتبی موسوی، معاون فرهنگی و هنرهای شهری سازمان با بیان اینکه پس از داوری آثار رسیده هیأت داوران تعداد 7 طرح از 7 هنرمند را برای اجرای کارگاهی انتخاب کردند، گفت: پس از انجام هماهنگی و مقدمات لازم، در حال حاضر هنرمندان در حال اجرای ورکشاپ نقاشی دیواری در محله خزانه هستند.
او با بیان اینکه در انتخاب آثار رسیده ویژگی های هنری، نوآورانه و خلاق بودن طرح ها، مخاطب پذیری و قابلیت اجرای کارگاهی در نظر گرفته شده است، افزود: هدف از برگزاری این ورکشاپ ایجاد نشاط و پویایی در محیط شهر با حضور هنرمندان و فراهم نمودن فرصت آشنایی شهروندان با فرآیند خلق اثر هنری، امکان بروز و اجرای ایده ها و آثار هنری با شیوه های بیانی مختلف وزمینه سازی تولید طرح و ایده های تصویری جدید در حوزه دیوارنگاری شهری بوده است .
به گفته موسوی سازمان زیباسازی شهر تهران در راستای مأموریت‌ خود نسبت به ارتقاء کیفیت هنری، منظر شهری، ساماندهی بصری، زیباسازی فضاهای شهری و با نگاه حمایت از ایده‌های نو و توانمندی‌های هنرمندان "فراخوان کارگاه دیوارنگاری برای جداره صوتی متروی خزانه در خیابان شهید همدانی " را اعلام و از هنرمندان دعوت به عمل آورد تا ایده‌های خود را برای اجرا روی دیواره مورد نظر به مدیریت اداره نقاشی دیواری این سازمان ارائه نمایند.
معاون فرهنگی و هنرهای شهری سازمان زیباسازی شهر تهران گفت: در نهایت 355 طرح از 157 نفر شرکت کننده به دبیرخانه رسید که هیات داوران از میان آثار رسیده 7 اثر از 7 هنرمند را به منظور اجرا انتخاب کردند.

معرفی کتاب

معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

بنر لینک کتابخانه

نگارخانه