سهند حسامیان عضو شورای سیاست گزاری ششمین دوسالانه مجسمه های شهری:

فعالیت های سازمان زیباسازی زمینه ساز آرامش روانی در شهر است

عضو شورای سیاست گزاری ششمین دوسالانه مجسمه های شهری تهران گفت: سازمان زیباسازی همیشه تلاش کرده تا با پرداختن به موضوعات تخصصی شهر دستاوردهای جدیدی برای شهر کسب کرده و زمینه آرامش مردم در شهر را فراهم کند.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، سهند حسامیان عضو شورای سیاست گزاری ششمین دوسالانه مجسمه های شهری تهران با اشاره به فعالیت های سازمان زیباسازی و تاثیر این فعالیت ها بر روح و روان مردم، گفت: پروژه های مجسمه های شهری به دلیل تغییر فضاهای شهری همیشه در دید مردم قرار دارند و همین موضوع سبب شده بر روح و روان شهروندان کارکرد و تاثیر مستقیم داشته باشند.
او افزود: نصب یا اجرای هر اثر هنری در شهر تهران از جمله نقاشی دیواری و مجسمه می تواند فضا را برای بیننده آرام کرده و شرایط مناسب تری را برای زندگی در شهر فراهم کند.
حسامیان با بیان اینکه سازمان زیباسازی سعی دارد با ایده های جدیدتر و خلاقانه تری در سطح شهر فعالیت کند، تصریح کرد: این سازمان همیشه تلاش کرده تا با پرداختن به موضوعات تخصصی شهر دستاوردهای جدیدی برای شهر کسب کند.
عضو شورای سیاست گزاری ششمین دوسالانه مجسمه های شهری تهران با اشاره به اینکه شهر تهران از سالهای گذشته تاکنون آثار هنری متنوعی در حوزه مختلف تجسمی از جمله نقاشی دیواری و مجسمه سازی در سطح شهر تهران اکران کرده است، گفت: برنامه های سازمان زیباسازی در شهر تهران به خوبی قابل مشاهده است و تاثیرگذاری این برنامه بر کسی پوشیده نیست.
به گفته حسامیان در شهر تهران تعداد زیادی مجسمه نصب شده و به دلیل اهمیت تاثیرگذاری این آثار بر روان شهروندان، سازمان زیباسازی علاوه بر مقوله کمیت به کیفیت آثار هم توجه دارد تا شاهد نتایج بهتری در شهر تهران باشیم.

معرفی کتاب

  • خیابان ایران‌زمین، بلوار اندرزگو، کمی بالاتر از میدان کاج و چند جای دیگر. ماجرا ساده بود: انتخاب یک مسیر مشخص،چرخیدن چندباره به دور همان مسیر در میان انبوه ماشین‌هایی که به همین منظور آمده بودند.…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

بنر لینک کتابخانه

نگارخانه