در جلسه شورای فرهنگی سازمان زیباسازی شهر تهران بررسی شد:

موضوع کمپین های فرهنگی تا انتهای سال 97

جلسه شورای فرهنگی سازمان زیباسازی شهرتهران با موضوع بررسی کمپین های فرهنگی تا انتهای سال 97 عصر دیروز (14مرداد ماه) برگزار شد.
 

در این جلسه که با حضور دکتر برزین ضرغامی مدیر عامل سازمان زیباسازی و اعضای شورا برگزار شد،دکتر خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) به عنوان میهمان حضورداشتند.

در ابتدای این جلسه گزارشی از کار تحقیقاتی که برروی موضوع تبلیغات فرهنگی گفت و گو انجام شده بود، ارائه شد.

در این کار آماری که با موضوع "بررسی نگرش مردم تهران در خصوص تبلیغات سازمان زیباسازی شهرداری (تبلیغ ترویج گفتگو)" صورت گرفته بود، عنوان شد ۴۳/۲درصد از جمعیت تهران این تبلیغات فرهنگی را دیده و 27 درصد نسبت به ضرورت اکران این تبلیغات تاکید کرده اند.

دکتر خطیبی از اعضای شورای فرهنگی با بیان اینکه میزان اگاهی بخشی این تبلیغات در این تحقیق مشخص شده است، گفت: گرافیک این کار به صورت پاپ آرت بوده و توانسته نظر مخاطب را جلب کند وضریب نفوذ آن در ذهن مخاطب خوب بوده است.

در ادامه دکترضرغامی مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران با تاکید براینکه این آمار و ارقام میزان توجه یا عدم توجه مردم به موضوع تبلغات فرهنگی را نشان میدهد، گفت: به همین دلیل فکر میکنم باید درمورد موضوعات تا پایان سال 97 دقیق تر برنامه‌ریزی کنیم.

وجودی، مدیر اداره تبلغات فرهنگی درمورد کمپین های که تا پایان سال مانده است، گفت: کمپین هایی که مشخص شده شامل مناسبت ها تا پایان سال است که شامل دهه ولایت، دهه اول محرم، دهه اخر صفر، هفته کتاب، هفته بسیج، ولادت حضرت مسیح و هفته بصیرت، ایام فاطمیه(س)، ۲۲ بهمن و استقبال از بهار می شود.

در ادامه دکترخال، مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) که به عنوان مهمان درجلسه دیروزشورای فرهنگی شرکت کرده بود گفت: با توجه به شعار شهردار محترم تهران مبنی بر شهر زیست پذیر و شهروند مشارکت پذیر بهشت زهرا درحوزه مشارکت توانسته مردم را با موضوعات مرتبط با حوزه کاری این سازمان درگیر کند اما برای بحث زیست پذیری نیازمند برنامه ریزی و بهره گیری از توانایی های اعضای این شورا است.

در پایان این جلسه اعضای شورا نظرات خود را در این زمینه ارائه کردند ومقرر شد برنامه ریزی های لازم در این حوزه صورت گیرد و آن را در اختیار مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) قرار دهند.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • آقای محمدرضا بمانیان و خانم فریال احمدی این کتاب شامل 5 فصل اصلی (1- طراحی منظر، 2- اکولوژی منظر، 3- برنامه ریزی منظر، 4- مرمت منظر، 5- روش ها در طراحی منظر) می باشد که…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه