تندیس شهید صارمی در بوستان خبرنگار منطقه ۸ رونمایی شد

همزمان با فرا رسیدن روز خبرنگار اثر حجمی شهید محمود صارمی در بوستان خبرنگار در شرق پایتخت رونمایی شد.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، این مراسم با حضور خانواده شهید صارمی، محمدعلی کریمی رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران، سید مجتبی موسوی معاون فرهنگی و هنرهای شهری سازمان زیباسازی شهرداری تهران، بهمن نوری شهردار منطقه ۸، سرهنگ رجب زاده فرمانده ناحیه مقاومت شهید بهشتی، جمعی از روحانیون و خانواده شهدا برگزار شد.

در این مراسم خدیجه روزبهانی همسر شهید محمود صارمی گفت: کار خبر و خبرنگاری یک شغل حرفه ای و جزء سخت ترین مشاغل دنیا است.

محمد علی کریمی رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری نیز گفت: بسیار خوشحالیم که در خدمت این خانواده شهید بزرگوار هستیم و به برکت این ابتکار از شهرداری منطقه 8 و سازمان زیبا سازی شهرداری تهران تشکر می کنم.

از سوی دیگر بهمن نوری شهردار منطقه ۸ با بیان اینکه بسیار خوشحالیم که این تندیس در منطقه ما قرار دارد، گفت: از دبیر شورایاری محله در دشت تقاضا دارم که از این تندیس ارزشمند مراقبت کنند.
گفتنی است در این مراسم از خانواده شهید "محمود صارمی"، شهید عرصه قلم، خانواده شهید "علی اکبر جعفری" و خانواده شهید "علی اکبر لطفی" نیز قدر دانی و تجلیل شد.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • تلفیق هنر با معماری به عنوان دستاوردی بشری در طول تاریخ بزرگترین شاهکارهای ماندگار را برای انسان امروزی به یادگار گذاشته‌است. به عقیده بسیاری همین تلفیق است که معنایی خاص به زندگی و آثار برجا…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

بنر لینک کتابخانه

نگارخانه