طرح های فرهنگی کمپین "قرار ما" در سطح شهر اکران شد

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران با اعلام این خبر گفت: کمپین "قرار ما" با موضوعات مربوط به مسوولیت های اجتماعی به صورت تعاملی، با همکاری و نظر سازمان بوستان ها و فضای سبز، سازمان مدیریت پسماند و سازمان زیباسازی شهر تهران روی سازه های تبلیغاتی سطح شهر اکران شد.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، دکتر برزین ضرغامی با تاکید بر اینکه "قرارما" یک کمپین تعاملی شهری است که تمامی شهروندان تهرانی را مخاطب خود قرار می دهد، افزود: این کمپین با ایجاد احساس مسوولیت و ارائه راهکار، سعی در جلب نظر و حساسیت هرچه بیشتر افکار عمومی شهروندان داشته و بنا دارد تمامی شهروندان را به صورت عملی و پویا درگیر بهبود و رفع برخی معضلات و بحران های شهرمان کند.
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرتهران، با بیان اینکه معضلات شهر تهران فقط با مشارکت و تعامل همگام مسوولین و شهروندان قابل بهبود و حل و فصل است، گفت: کمپین "قرار ما" در ابتدا روی سه حوزه مدیریت پسماند خانگی، مراقبت از فضای سبز و کمک به زیباسازی بصری شهر با شعارهای مربوط به این موضوعات تمرکز و فعالیت های خود را آغاز کرده است.
به گفته ضرغامی، شعار اصلی این کمپین بر اساس گزاره " قرار ما" شکل می گیرد. به عبارتی دیگر تمامی شعارها با پیشوند "قرار ما" است که به خوبی ماهیت این کمپین را نمایان می کند ودر واقع قول و قراری میان تمامی شهروندان برای کمک به بهبود و رفع معضلات شهر است.
گفتنی است، اکران طرح های فرهنگی "قرار ما" از 28 مرداد روی سازه های تبلیغاتی سطح شهر تهران آغاز شده است.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه