با حضور مدیرعامل سازمان زیباسازی و اعضای شورای شهر رونمایی شد:

سردیس شهید گاگیک طومانیان از شهدای ارامنه

سردیس شهید گاگیک طومانیان از شهدای ارامنه، صبح امروز (7 مهرماه) با حضور دکتر حق شناس، عضو شورای شهر تهران، پیروز حناچی، معاون معماری و شهرسازی شهرداری، شاپور رستمی، معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری، مسئولین خلیفه گری ارامنه و دهداری‌پور، شهردار منطقه 6 در محل میدانی به نام همین شهید در منطقه 6 رونمایی شد.
 

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، سردیس این شهید گرانقدر به مناسبت هفته دفاع مقدس، در میدان طومانیان رونمایی شد.
گفتنی است شهید طومانیان از شهدای ارمنی دوران دفاع مقدس است که جان خود را در راه حفظ میهن فدا نمود و پیش از این نیز میدان شعاع در منطقه شش به نام این شهید گرانقدر تغییر نام داده بود.
لازم به ذکر است همزمان با این رونمایی از تندیس چهار شهید از شهدای دفاع مقدس در منطقه 9، 13، 11 و 19 توسط شهرداری تهران و به همت سازمان زیباسازی و همکاری مناطق رونمایی می شود.

معرفی کتاب

  • پاسداری از میراث تهران؛ عمارت ارباب هرمزپدیدآورنده: اسکندر مختاری، سعید محمود کلایهسال چاپ: 1397 عمارت ارباب هرمز در باغ انارى تهران پارس واقع شده است. مرمت این عمارت را نباید تنها یک فعالیت ساختمانى به…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

بنر لینک کتابخانه

نگارخانه