فراخوان طراحی تندیس یادبود جشنواره رسانه‌های شهری منتشر شد

سازمان زیباسازی شهر تهران مسابقه طراحی تندیس یادبود جشنواره رسانه‌های شهری را برگزار می‌کند.
 

به گزارش روابط عمومی و اموربین‌الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، با انتشار این فراخوان از تمام هنرمندان دعوت شده تا با ارائه طرح‌های پیشنهادی خود متناسب با موضوع جشنواره در آن شرکت کنند.
لازم است هنرمندان به همراه طرح پیشنهادی، توضیحات مفهومی طرح، نحوه اجرا و مواد و مصالح برای ساخت تندیس را ارائه نمایند. در صورتی که طرح ارسالی قبلاً در جایی اجرا شده باشد تبعات ناشی از آن به‌عهده هنرمند است. علاوه براین هر هنرمند می‌تواند حداکثر سه طرح برای شرکت در مسابقه ارائه کند که در نهایت یک طرح مورد تایید داوران قرار خواهدگرفت؛ طرح‌ها می‌تواند به‌صورت فایل سه‌بعدی یا ماکت ارائه شود.
گفتنی است حق استفاده از آثار برگزیده به هر شکل متعلق به دبیرخانه جشنواره رسانه‌های شهری است و در نهایت تندیس یادبود، به برگزیدگان جشنواره رسانه‌های شهری اهدا می‌شود.
داوری آثار توسط شورای هنری آثار حجمی سازمان زیباسازی انجام شده و به سه طرح برگزیده جایزه نقدی و لوح تقدیر اهدا می‌شود جوایز نفرات اول تا سوم به ترتیب 30 میلیون ریال،20 میلیون ریال و 15 میلیون ریال خواهد بود.
طرح‌های برگزیده به دبیرخانه جشنواره معرفی شده و دبیرخانه در تصمیم‌گیری برای اجرای هر یک از طرح‌های برگزیده آزاد است.
گفتنی است امتیاز تولید تندیس برگزیده به تعداد مورد نیاز در اختیار دبیرخانه جشنواره است و اولویت اجرا با هنرمند صاحب طرح است و چنانچه دبیرخانه جشنواره برای تولید تندیس با هنرمند به توافق نرسد، می‌تواند رأساً نسبت به تولید تندیس اقدام کند.
علاقه‌مندان برای شرکت در این فراخوان می‌توانند طرح‌های پیشنهادی خود راتا 3 بهمن 1397 به دبیرخانه آن در تهران، خیابان پاسداران ، میدان هروی، خیابان شهید وفامنش، خیابان شهید جمالی شرقی پلاک 12، عمارت عین‌الدوله، مدیریت آثار حجمی ارائه کرده و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 47- 22969745 داخلی 111 و 112تماس بگیریند.

تبلیغات فرهنگی

آمار و اطلاعات

نگارخانه