استقبال مردم از رویداد بهارستان و هنرهای محیطی

یک هنرمند هنرهای محیطی گفت: رویداد بهارستان موجب علاقه و اشتیاق مخاطبان شده و مردم به خوبی از آن استقبال می کنند.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، هستی احمدی زاده هنرمند هنرهای طبیعی در خصوص رویداد بهارستان گفت: برگزاری این رویداد اتفاق و سیاست بسیار متنوعی است که در آستانه نوروز موجب تغییر چهره شهر شده است.
وی افزود: چرا که برگزاری این رویداد حال مردم را خوب کرده و مخاطبان علاقه و اشتیاق بسیاری نسبت به هنرهای محیطی نشان می دهند. به علاوه بسیاری از مردم از نمایش این آثار استقبال کرده و ابراز علاقه میکنند.

احمدی زاده با اشاره به تاثیر استفاده از رنگ ها در این آثار تصریح کرد: تنوع رنگی و استفاده از چندین رنگ در روحیه و تلطیف فضای شهری بسیار موثر است و می تواند در آستانه سال جدید چهره متفاوتی به شهر دهد.

این هنرمند در خصوص طرح خود نیز توضیح داد: طرح بنده با الگوگیری از طرح‌های بلوچی است و به شکل چندین پلکان است که ترکیبی از مثلث رنگ ها و طراحی بلوچی در آن وجود دارد به علاوه همنشینی رنگها در آن رعایت شده است.

وی درخصوص تحصیلات خود نیز توضیح داد: فارغ التحصیل لیسانس طراحی فرش هستم و در این زمینه کار کرده ام. تدریس و فعالیت در نشریه از دیگر فعالیت هایم بوده است.
احمدی زاده اظهار داشت: امسال نیز برای دومین سال است که در رویداد بهارستان شرکت می‌کنم.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • تهیه شده در: معاونت برنامه¬ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران- مدیریت مطالعات و آموزش-واحد آموزش نوبتو سال انتشار:1390 مباحث کتاب: رشد مباحث مربوط به پیاده روی و پیاده راه ها و توجه به عابر…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه