کیارش بیابانی همدانی: سالانه بهارستان طرفداران زیادی دارد

کیارش بیابانی همدانی معتقد است، سالانه هنرهای شهری بهارستان طرفداران زیادی در میان جامعه هنری و شهروندان تهرانی دارد.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، کیارش بیابانی همدانی گرافیست و تصویرگر باسابقه که در بخش تخم‌مرغ‌های رنگی چهارمین سالانه هنرهای شهری بهارستان حضور دارد، درباره اثر خود توضیح داد: طرح من یک گل و مرغ ساده است که روی حجم تخم‌مرغی شکل ارائه شد. ولی به این موضوع نگاهی متفاوت و فانتزی داشتم که تبدیل به یک گل و مرغ خاص شده است.
بیابانی همدانی افزود: زمینه اثر رنگ فیروزه ای است و برای ارتباط برقرار کردن مخاطبان سعی کردم از رنگ‌های ایرانی بیشتر استفاده کنم.
این هنرمند که برای اولین بار است در سالانه هنرهای شهری بهارستان شرکت کرده، گفت: رویداد بهارستان در میان هنرمندان تجسمی طرفداران زیادی دارد که هر سال با اشتیاق آثار خود را به این رویداد هنری ارسال می کنند و هنرمندان هر سال از نزدیک شاهد رشد و پیشرفت آن هستند. از سویی دیگر در سال‌های گذشته بهارستان توانسته در میان شهروندان نیزعلاقمندان خود را پیدا کند.
بیابانی همدانی در پایان با اشاره به رویکرد چهارمین سالانه بهارستان به موضوع حضور رنگ در شهر گفت: امسال قرار شد از اجرای طرح‌های پر جزئیات پرهیز شود و هنرمندان به جای آن از سطوح رنگی در آثارشان استفاده کنند، زیرا رنگ روحیه شهر را عوض می کند و می تواند چهره شهر را زیباتر و شاداب‌تر کند.
چهارمین سالانه هنرهای شهری بهارستان به همت سازمان زیباسازی شهر تهران در بهار سال ۱۳۹۸ در سطح شهر تهران برگزار می شود.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • تهیه شده در: معاونت برنامه¬ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران- مدیریت مطالعات و آموزش-واحد آموزش نوبتو سال انتشار:1390 مباحث کتاب: رشد مباحث مربوط به پیاده روی و پیاده راه ها و توجه به عابر…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه