مدیر و طراح فرهنگی خیابان ولی عصر:

برپایی بزرگترین نوروزگاه پایتخت در خیابان تاریخی ولی عصر/ نوروزگاه؛ محلی برای ملاقات شهروندان از خیابان ولی عصر/مرور تاریخ، فرهنگ و هنر تهران در بزرگترین نوروزگاه تهران

مدیر و طراح فرهنگی خیابان ولی عصر از آغاز به کار بزرگترین نوروزگاه شهر تهران از امروز تا دهم فروردین ماه خبر داد
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیبا سازی شهر تهران، وحید قاسمی با بیان این مطلب افزود: نورزگاه خیابان ولی عصر با هدف خوانا سازی و ایجاد فضایی برای ملاقات شهروندان و میهمانان شهر تهران با این خیابان فرهنگی، تاریخی و هنری برپا می شود.
وی ادامه داد: طبق طراحی های انجام شده در نوروزگاه ولی عصر 7 ایستگاه برای بازدید کنندگان در نظر گرفته شده است که شامل میدان راه آهن، میدان منیریه، چهارراه ولی عصر، میدان ولی عصر، پارک ساعی، پل همت و باغ فردوس است.
مدیر و طراح فرهنگی خیابان ولی عصر با اشاره به برنامه های فرهنگی و هنری درنظر گرفته شده در بزرگترین نوروزگاه پایتخت بیان کرد: برپایی نمایشگاه عکس، اجرای کمیک استریپ با عنوان روایت خیابان ولی عصر، بر پایی سینما خیابانی با بهره گیری از 5 اتوبوس قدیمی در 5 ایستگاه این مسیر که فیلم های سینمایی ای که در آن تاریخچه این محور تاریخی به خوبی نشان داده می شود تحت عنوان راه تجریش بخشی از برنامه های این نوروزگاه است.
وی همچنین یادآور شد: اجرای موسیقی و نغمه های تهران در پلازای راه آهن که به موضوع موسیقی اقوام می پردازد و همچنین اجرای نمایش های خیمه شب بازی نیز دیگر برنامه های درنظر گرفته برای بازدید کنندگان بزرگترین نورزوگاه پایتخت به شمار می رود.
قاسمی با بیان اینکه برنامه های ویژه نوروزگاه از امرزوتا دهم فروردین ماه ادامه دارد، تاکید کرد: شروع برنامه های نوروزگاه از ساعت 3 بعدازظهر تا 10 شب ادامه دارد که هنرمندان برگزیده ای همچون علیرضا شجاع نوری، ستاره اسکندری، شادمهر راستین در اجرای برنامه های فرهنگی و هنری نوروزگاه فعالیت دارند.

تبلیغات فرهنگی

آمار و اطلاعات

نگارخانه