حمایت اعضای شورای اسلامی شهر تهران از طرح بهارستان در نوروز ۹۸

حضور صاحب نظران باعث اتفاقات خوبی در شهر شده است

احمد مسجدجامعی عضو شورای شهر تهران با اشاره به برنامه‌ریزی مدیریت شهری به ویژه مدیریت سازمان زیباسازی شهر تهران در ارتباط با برنامه‌های ویژه در ایام نوروز، اظهار کرد: خوشبختانه در این دوره از مدیریت شهری و با حضور افرادی صاحب نظر از سازمان زیباسازی، شاهد اتفاقات خوبی در شهر تهران هستیم.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، مسجدجامعی با اشاره به برگزاری جشنواره‌های «تخم‌مرغ‌های رنگی» و همچنین برگزاری سالانه‌های هنری شهر تهران تحت عنوان «بهارستان» افزود: این آثار می‌تواند شرایط مناسبی را برای حضور شهروندان در سطح پایتخت فراهم کرده و ساعات خوب وخوشی را برای میهمانان و شهروندان تهران به وجود آورد.
مسجدجامعی تصریح کرد: در سالانه هنری بهارستان اتفاقات خوبی در محیط پیرامونی و آذین‌بندی شهر تهران انجام می‌شود که امیدواریم این فرصت مناسبی برای مدیریت شهری محسوب شود و شهروندان بتوانند در ایام نوروز از جشنواره بهارستان استفاده کنند.
گفتنی است، چهارمین سالانه هنرهای شهری بهارستان به همت سازمان زیباسازی شهر تهران در بهار سال ۱۳۹۸ در سطح شهر تهران برگزار می شود.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • نام کتاب:زیباسازی و منظر شهری (مقالات و آراء نشست¬های تخصصی)- زمستان 1389 ناشر:نشر پیکره تهیه شده در: معاونت برنامه¬ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران- مدیریت مطالعات و آموزش-واحد آموزش شمارگان: 1500 جلد نوبتو سال…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه