مریم رستگاری: تخم‌مرغ‌های رنگی یک بخش ویژه هنری است

مریم رستگاری گفت: بخش تخم‌مرغ‌های رنگی سالانه بهارستان یک بخش ویژه است که باید به آن بیشتر توجه شود.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، مریم رستگاری از هنرمندان بخش حرفه‌ای تخم‌مرغ‌های رنگی چهارمین سالانه هنرهای شهری بهارستان گفت: رویدادهای هنری همچون بهارستان شکل عمومی‌تر و دست یافتنی‌تر هنر را به مخاطبان ارائه‌ می‌کنند و بر همین اساس تاثیرگذاری بیشتری روی فرهنگ‌سازی عمومی در جامعه دارند.
رستگاری که برای اولین بار است در سالانه بهارستان حضور دارد درباره اثر خود توضیح داد: طرح من برای تخم‌مرغ‌های رنگی کاملا بهاری است و در آن از رنگ‌های اصلی و شاد استفاده شده است. مطمئن هستم در این بخش در کنار مردم و ارائه هنرم من را شادتر می‌کند.
این هنرمند افزود: به نظرم تخم‌مرغ‌های رنگی یک بخش ویژه است، زیرا تعامل مخاطب و هنرمندان در این بخش مستقیم است و همین موضوع باعث بالا رفتن تجربه هنرمندان خواهد شد. از سوی دیگر مخاطبان نیز از نزدیک با کار هنری آشنا می‌شوند و نسبت به هنر آگاهی بیشتری پیدا می‌کنند.
رستگاری در پایان گفت: برگزاری سالانه هنرهای شهری بهارستان هر سال نیاز به آسیب‌شناسی دارد زیرا تجربه برگزارکنندگان و هنرمندان را در درک نیازهای فضای شهری به آثار هنری کامل‌تر و دقیق‌تر خواهد کرد و آسیب شناسی و انتقال تجربیات باعث می‌شود شهری زیباتر داشته باشیم.
چهارمین سالانه هنرهای شهری بهارستان به همت سازمان زیباسازی شهر تهران در بهار سال ۱۳۹۸ در سطح شهر تهران برگزار شده است.

تبلیغات فرهنگی

آمار و اطلاعات

نگارخانه