حمایت محسن هاشمی رفسنجانی تهران از طرح بهارستان در نوروز ۹۸

امیدوارم اجرای چنین طرح هایی در طول سال تداوم داشته باشد

رئیس شورای شهر تهران با حمایت از طرح های نوروزی شهرداری تهران به ویژه فعالیت های انجام شده سازمان زیباسازی شهر تهران در این زمینه، اظهار امیدواری کرد اجرای چنین برنامه هایی در طول سال نیز ادامه پیدا کند.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، محسن هاشمی رفسنجانی با بیان اینکه در چهامین سالانه هنرهای شهری، بهارستان 98، اقدامات قابل تقدیری از سوی سازمان زیباسازی شهر تهران انجام شده است، گفت: طرح‌های فرهنگی و هنری و مشارکت شهروندان و هنرمندان از موضوعاتی است که باید مورد توجه مدیریت شهری قرار بگیرد.
وی با بیان اینکه اجرای طرح های فرهنگی و هنری در شهر که مشارکت مردم را در پی داشته مورد حمایت اعضای شورای اسلامی شهر است، ادامه داد: بهارستان 98 توانسته با فراهم کردن فرصت برای هنرمندان و مردم آنها را به حضور در فعالیت های مربوط به شهر تشویق کند و طرح بهارستان توانسته‌ است اهداف مدیریت شهری را در این حوزه محقق کند.
رئیس شورای شهر تهران همچنین به نصب مجسمه‌های ویژه نوروزی اشاره کرد و گفت: این اقدام موثری در افزایش هنر شهری است ضمن اینکه جانمایی صورت گرفته نیز قابل تقدیر است.
گفتنی است، چهارمین سالانه هنرهای شهری بهارستان به همت سازمان زیباسازی شهر تهران در بهار سال ۱۳۹۸ در سطح شهر تهران برگزار می شود.

تبلیغات فرهنگی

آمار و اطلاعات

نگارخانه